Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

"Motylki z wizytą w Tęczowym Domu"

„Dzień Niepodległości- 11 Listopada” jest dla każdego Polaka ważnym świętem państwowym. Z tej okazji dzieci z grupy 5 latki 4 „Motylki” odwiedziły Środowiskowy Dom Samopomocy w Ełku w celu przedstawienia montażu słowno- muzycznego.

„Dzień Niepodległości- 11 Listopada” jest dla każdego Polaka ważnym świętem państwowym. Z tej okazji dzieci z grupy 5 latki 4 „Motylki” odwiedziły Środowiskowy Dom Samopomocy w Ełku w celu przedstawienia montażu słowno- muzycznego. Wychowankowie w czasie uroczystości zaprezentowali również tańce takie jak: Szot, Krakowiak, czy Grozik. Dzieci czuły wielką satysfakcję, gdy widziały uśmiechy na twarzach oraz gdy dostawały gromkie brawa od koleżanek i kolegów z innej placówki wychowawczej.
Po występie przedszkolacy otrzymali podziękowanie za przybycie oraz zostały zaproszone do wspólnego poczęstunku, co zbliżyło do siebie. W ramach dalszej współpracy grupa "Motylki" została zaproszona do przedstawienia w najbliższym czasie innej uroczystości.

Marta Piekarska, Agnieszka Parzych
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marta Piekarska oraz opublikowany na portalu Ełk: Motylki z wizytą w Tęczowym Domu
Oceń artykuł:

(0)