Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

„Podróż po Kotlinie Biebrzy”.

Grupa 5-latki 4 „Motylki” oraz 5-latki 1”Misie Lubisie” spotkały się w Centrum Edukacji Ekologicznej z panem Tomaszem Kłosowskim, który fascynuje się przyrodą i jej pięknem.

Grupa 5-latki 4 „Motylki” oraz 5-latki 1”Misie Lubisie” spotkały się w Centrum Edukacji Ekologicznej z panem Tomaszem Kłosowskim, który fascynuje się przyrodą i jej pięknem. Pan Tomasz zabrał dzieci w niezapomnianą podróż po bagnach Biebrzańskiego Parku Narodowego. W czasie prezentacji multimedialnej wychowankowie podziwiali piękne ptaki, które w mokradłach znajdują pożywienie, schronienie przed innymi zwierzętami oraz przed wzrokiem ciekawskich ludzi. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane historiami wędrówek oraz sposobów godowych ptaków. Zostały wymienione również zwierzęta, które zamieszkują Kotlinę Biebrzy np. łosie, lisy oraz wilki. Wychowankowie nie kryły ekscytacji kolorowymi ptakami, jak i zwierzętami .

Marta Piekarska, Dorota Marciszewska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marta Piekarska oraz opublikowany na portalu Ełk: Podróż po Kotlinie Biebrzy
Oceń artykuł:

(0)