środa, 26 września 2018. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Podziel się:

Podziel się:

Wyścig kolarski z okazji Gminnych Dni Rodziny w Prostkach

UKK "PROSTKI" gospodarzem wyścigu

31.05.2015r. odbył się wyścig zorganizowany przez UKK „PROSTKI” z okazji obchodzonych co roku Gminnych Dni Rodziny w Prostkach. Wyścig odbył się przy Publicznym Gimnazjum na „górce”. Najmłodsi zawodnicy mieli do pokonania małą pętlę bez górki liczącą około 500m a najstarsi musieli pokonać 10 pełnych pętli z górką około 10km. Wystartowało 45 osób w tym całe rodziny i teamy.

Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy za rok.

Gratulujemy!!!


Kategoria Przedszkole:
Dziewczynki:
1 miejsce Anna Supińska- MTB EŁK- PROSTKI
2 miejsce Laura Szulińska- MTB EŁK- PROSTKI
Chłopcy:
1 miejsce Maciorowski Bartosz- Prostki
2 miejsce Wawer Miłosz- Rodzina Wawer
3 miejsce Maciorowski Tomasz- Prostki
4 miejsce Guzewicz Waldemar- Prostki

Kategoria klas I-II
Chłopcy:
1 miejsce Dobrosielski Szymon- Mrągowo
2 miejsce Maciorowski Hubert- Prostki
3 miejsce Gutowski Kamil- Prostki

Kategoria klas III-IV
Dziewczynki:
1 miejsce Weronika Gryn- MTB EŁK- PROSTKI
2 miejsce Weronika Zyskowska- MTB EŁK- PROSTKI
Chłopcy:
1 miejsce Daszkiewicz Oliwier- Mrągowo
2 miejsce Parzych Maciej- Mrągowo
3 mijesce Choromański Hubert- Mragowo
4 miejsce Cała Jakub- Mragowo

Kategoria klas V-IV
Dziewczynki:
1 miejsce Luiza Wawer- Rodzina Wawer
2 miejsce Dominika Górska- Rożyńsk Wielki
3 miejsce Ciasnocha Marta- Mragowo
Chłopcy:
1 miejsce Nalepa Bartosz- Mrągowo
2 miejsce Samul Bartosz- Mrągowo
3 miejsce Stachelek Jakub- Mrągowo
4 miejsce Polewaczyk Karol- Mrągowo
5 miejsce Kodź Jakub- Mrągowo
6 miejsce Taraszkiewicz Kacper- Mrągowo
7 miejsce Kodź Kacper- Mrągowo
8 miejsce Adamczewski Oliwier- Mrągowo
9 miejsce Pichler Dominik
10 miejsce Olszewski Mateusz- Prostki

Kategoria Gimnazjum:
Dziewczyny:
1 miejsce Łucja Wawer- Rodzina Wawer
2 miejsce Bladosz Magda- Mrągowo
3 miejsce Kodź Kornelia- Mrągowo
Chłopcy:
1 miejsce Szymon Gryn- MTB EŁK- PROSTKI
2 miejsce Michał Gosko- MTB EŁK- PROSTKI
3 miejsce Bałdyga Mateusz- MTB EŁK- PROSTKI

Kategoria Juniorka/ Junior młodsza/y:
Kobiety:
1 miejsce Bałdyga Magda- MTB EŁK- PROSTKI
2 miejsce Wiktoria Supińska- MTB EŁK- PROSTKI
Mężczyźni:
1 miejsce Tomasz Kuczyński- MTB EŁK- PROSTKI

Kategoria Open:
Kobiety:
1 miejsce Paula Gajdzińska- Supińska- MTB EŁK- PROSTKI
2 miejsce Joanna Wawer- Rodzina Wawer
3 miejsce Elżbieta Supińska- MTB EŁK- PROSTKI
Mężczyźni:
1 miejsce Parzych Radosław- Mrągowo
2 miejsce Kazimierz Gabrylewicz- Team Ełk
3 miejsce Dariusz Gajdziński- MTB EŁK- PROSTKI
4 miejsce Radosław Guzewicz- MTB EŁK- PROSTKI
5 miejsce Marcin Gajdziński- MTB EŁK- PROSTKI
6 miejsce Robert Wawer- Rodzina Wawer
7 mijesce Janusz Supiński- MTB EŁK- PROSTKI


Pozdrawiamy:
Dariusz Gajdziński
Paula Gajdzińska- Supińska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: mtb.elk-prostki@wp.pl oraz opublikowany na portalu Prostki: Wyścig kolarski z okazji Gminnych Dni Rodziny w Prostkach
Oceń artykuł:

(0)