Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

Perełki z gr.II świętują Dzień Przedszkolaka

Dzieci z gr.II Miejskiego Przedszkola „PEREŁKA”, 20 września uroczyście obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka .

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się, od najmłodszego aż po starszaka Wszyscy świętują dzień przedszkolaka!– słowami tej piosenki rozpoczęliśmy świętowanie w naszej sali.

Nauczycielka Bożena P. wspólną zabawę rozpoczęła od wręczenia dzieciom kolorowych kotylionów, które zdobiły ich ubrania. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji.

Przedszkolaki brały udział w zabawach plastycznych, ruchowych, sprawnościowych. Nauczycielka przygotowała także szereg konkursów. Wszyscy biorący udział w konkursach otrzymali nagrody-słodkości.

Kolejnym wesołym akcentem były zabawy przy muzyce. Uwieńczeniem uroczystości było malowanie twarzy. Na buziach wszystkich przedszkolaków gościł uśmiech, w oczach błyszczały iskierki radości. I o to chodziło!!! Wszak świętowaliśmy święto wszystkich przedszkolaków.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Z pewnością ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.
Było bardzo wesoło, kolorowo i radośnie.
Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka chcielibyśmy złożyć zarówno naszym wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom najserdeczniejsze życzenia – radości i uśmiechu każdego dnia.

Bożena Padiasek
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Bożena Padiasek oraz opublikowany na portalu Ełk: Perełki świętują Dzień Przedszkolaka
Oceń artykuł:

(0)