Czwartek, 1 października 2020. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

Profil użytkownika Prawy Ełk

W niedzielę już nie kupisz

11 marca będzie pierwszą niedzielą, kiedy nie będą pracować duże sklepy i galerie. Zakaz handlu w niedzielę będzie wprowadzany stopniowo. W tym roku nie będzie obowiązywał w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Od 2020 roku zakaz będzie całkowity.

Premier Morawiecki zdenerwował "żydowskimi sprawcami" premiera Netaniahu

Premier Morawiecki nie będzie dobrze wspominał Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa. Swoja wypowiedzą zaognił bowiem znowu stosunki polsko-izraelskie.

Zaczęło się od pytania izraelskiego dziennikarza Ronena Bergmana dotyczącego nowelizacji ustawy o IPN. Bergman przedstawił historię swojej urodzonej...

Posłanka Arent: chcemy wiedzieć, co nam sprzedają

Posłanka PiS z Olsztyna chce, żeby klienci znali skład produktów na wagę. Mógłby się pojawiać na przykład na paragonach.

Posłanka skierował w tej sprawie pismo do Ministra Zdrowia: Szanowny Panie Ministrze, do mojego biura poselskiego z prośbą o pomoc zwróciło się grono osób zainteresowanych...

Szef niemieckiego MSZ: nie damy PiS ani feniga

Tak mógłby powiedzieć Sigmar Gabriel , szef niemieckiego MSZ o polskich roszczeń reparacyjnych. W Niemczech od dawna nie ma jednak marki, a minister jest dyplomatą. - Roszczenia reparacyjne byłyby próbą pogorszenia bliskich i dobrych relacji...między Niemcami a Polską - powiedział Gabriel dla niemieckiego "Spiegla".

Krystyna Pawłowicz będzie się sądzić z Jerzym Owsiakiem

- Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy - tak do Posłanki PiS w czasie Przystanku Woodstock zwrócił się Jerzy Owsiak. Teraz Krystyna Pawłowicz zapowiedziała, że oddaje sprawę do sądu.

- Miarka się przebrała. Dość już obrażania, drwin, szydzenia...

Katastrofa, zamach czy nie wiadomo co

Co zdarzyło się 10 kwietnia 2010 roku na lotnisku w Smoleńsku? No właśnie, co? Chyba Rzeczpospolita dorobiła się swojego "zamach na Kennedy'ego". Tyle że zamach na prezydenta USA był w 1963 roku. Z punktu widzenia technologii były to czasy prehistoryczne.

Klima i toaleta z zamkniętym obiegiem. Raczej nie dla nas...

Nazywa się "Impuls". To prawdziwe cudeńko. Ma klimatyzację i Wi-Fi. Kosztował prawie 13 milionów złotych. Ale do Ełku chyba nie pojedzie.

Jeszcze w lutym po mazursko-warmińskich torach będzie śmigał, zakupiony przez marszałka województwa, nowiutki pociąg "Impuls". Fachowo nazywa się 37...

Dochtorka przetrąciła nam kręgosłup

Kiepska sprawa. Przetrącony kręgosłup to poważny problem. Jest szansa, że się z tego wyliżemy, ale pewności nie ma.

Mowa o drodze nr 16, zwanej "kręgosłupem komunikacyjnym warmińsko-mazurskiego". Ten kregosłup jest raczej kiepskiej jakości, ma ledwo parę mocnych, dwypasmowych kregów. Reszta to...

Ratujmy Polaków Donbasu

Każdego dnia przemoc i śmierć zaglądają im w oczy, domy wielu z nich zostały zniszczone, niekiedy stracili cały swój dobytek, grozi im głód, nie mają gdzie schronić się przed zimnem, nie mają za co kupić lekarstw, jedzenia dla dzieci.

W obwodach Doniecki i Ługańskim mieszka ponad 4 tysiące...

Masz 16 lat? Sam zdecydujesz czy jesteś mężczyzną czy kobietą

Ustawę o uzgodnienu płci przygotowali posłowie Twojego Ruchu. Trafiła ona do nadzwyczajnej podkomisji w Sejmie. Ustawa uprawniałaby do zmiany płci pod pewnymi warunkami już od 16 roku życia.

Jeżeli Sejm przyjmie ustawę w zaproponowanej przez TR fromie, to do zmiany płci nie trzeba będzie poddawać...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »