środa, 17 stycznia 2018. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Profil użytkownika Prawy Ełk

Posłanka Arent: chcemy wiedzieć, co nam sprzedają

Posłanka PiS z Olsztyna chce, żeby klienci znali skład produktów na wagę. Mógłby się pojawiać na przykład na paragonach.

Posłanka skierował w tej sprawie pismo do Ministra Zdrowia: Szanowny Panie Ministrze, do mojego biura poselskiego z prośbą o pomoc zwróciło się grono osób zainteresowanych...

Szef niemieckiego MSZ: nie damy PiS ani feniga

Tak mógłby powiedzieć Sigmar Gabriel , szef niemieckiego MSZ o polskich roszczeń reparacyjnych. W Niemczech od dawna nie ma jednak marki, a minister jest dyplomatą. - Roszczenia reparacyjne byłyby próbą pogorszenia bliskich i dobrych relacji...między Niemcami a Polską - powiedział Gabriel dla niemieckiego "Spiegla".

Krystyna Pawłowicz będzie się sądzić z Jerzym Owsiakiem

- Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy - tak do Posłanki PiS w czasie Przystanku Woodstock zwrócił się Jerzy Owsiak. Teraz Krystyna Pawłowicz zapowiedziała, że oddaje sprawę do sądu.

- Miarka się przebrała. Dość już obrażania, drwin,...

Katastrofa, zamach czy nie wiadomo co

Co zdarzyło się 10 kwietnia 2010 roku na lotnisku w Smoleńsku? No właśnie, co? Chyba Rzeczpospolita dorobiła się swojego "zamach na Kennedy'ego". Tyle że zamach na prezydenta USA był w 1963 roku. Z punktu widzenia technologii były to czasy prehistoryczne.

Klima i toaleta z zamkniętym obiegiem. Raczej nie dla nas...

Nazywa się "Impuls". To prawdziwe cudeńko. Ma klimatyzację i Wi-Fi. Kosztował prawie 13 milionów złotych. Ale do Ełku chyba nie pojedzie.

Jeszcze w lutym po mazursko-warmińskich torach będzie śmigał, zakupiony przez marszałka województwa, nowiutki pociąg "Impuls". Fachowo nazywa...

Dochtorka przetrąciła nam kręgosłup

Kiepska sprawa. Przetrącony kręgosłup to poważny problem. Jest szansa, że się z tego wyliżemy, ale pewności nie ma.

Mowa o drodze nr 16, zwanej "kręgosłupem komunikacyjnym warmińsko-mazurskiego". Ten kregosłup jest raczej kiepskiej jakości, ma ledwo parę mocnych, dwypasmowych kregów. Reszta...

Ratujmy Polaków Donbasu

Każdego dnia przemoc i śmierć zaglądają im w oczy, domy wielu z nich zostały zniszczone, niekiedy stracili cały swój dobytek, grozi im głód, nie mają gdzie schronić się przed zimnem, nie mają za co kupić lekarstw, jedzenia dla dzieci.

W obwodach Doniecki i Ługańskim mieszka ponad 4 tysiące...

Masz 16 lat? Sam zdecydujesz czy jesteś mężczyzną czy kobietą

Ustawę o uzgodnienu płci przygotowali posłowie Twojego Ruchu. Trafiła ona do nadzwyczajnej podkomisji w Sejmie. Ustawa uprawniałaby do zmiany płci pod pewnymi warunkami już od 16 roku życia.

Jeżeli Sejm przyjmie ustawę w zaproponowanej przez TR fromie, to do zmiany płci nie trzeba będzie...

Za co szanowałem śp. Annę Przybylską

Piszą media, że Polacy pokochali Annę Przybylską za rolę policjantki Marylki w "Złotopolskich". To nie prawda. Polacy ją polubili za coś zupełnie innego.

Przede wszystkim za to, że umiała poświęcić czy ograniczyć swoją karierę dla dobra swojej rodziny i swoich dzieci. I za to szczere...

Twój pies, Twoja kupa. Nasz problem

Lekko licząc jakieś 300 ton produkują ełckie psy. Czego? Ano g..a.

Wygląda to na problem, jakiego nie da się rozwiązać. Mowa o psich odchodach zalegających na ełckich trawnikach. Ełczanie już nauczyli się, że papierki czy kiepy wyrzuca się do kosza. Jednak ciągle nie mogą zrozumieć,...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »