Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Podziel się:

Podziel się:

Krystyna Pawłowicz będzie się sądzić z Jerzym Owsiakiem

- Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy - tak do Posłanki PiS w czasie Przystanku Woodstock zwrócił się Jerzy Owsiak. Teraz Krystyna Pawłowicz zapowiedziała, że oddaje sprawę do sądu.

- Miarka się przebrała. Dość już obrażania, drwin, szydzenia z mojej osoby. Pan Jerzy Owsiak nawet z przeprosin zrobił kpiny. Nie pozwolę na to – powiedziała Krystyna Pawłowicz portalowi se.pl.

Sprawa, która teraz skończy się w sądzie swój początek miała w sierpniu w Kostrzyniu, w czasie Przystanku Woodstock. - Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać - zwrócił się ze sceny do Pawłowicz Owsiak. Ta skandaliczna wypowiedź wywołała oburzenie.
Owsiak najpierw przeprosić nie chciał. Potem jednak zmienił zdanie. I przeprosił słowami: Pani Krystyno, przepraszam, że w ten sposób wystartowałem do pani.

Przeprosiny nie zostały jednak przyjęte i posłanka PiS i twórca WOŚP spotkają się w sądzie.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Prawy Ełk oraz opublikowany na portalu WM.pl: Krystyna Pawłowicz będzie się sądzić z Jerzym Owsiakiem
Oceń artykuł:

(0)