środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Podziel się:

Podziel się:

Skandal. Niemcy nas sprzedają

Skandal. To mało powiedziane. Delegacja niemiecka w Olsztynie wystąpiła przeciwko swoim sojusznikom z UE i NATO i poparła parlamentarzystów z Rosji.

Prawie 200 parlamentarzystów i ekspertów uczestniczyło w XXIII Konferencji Parlamentarnej Morza Bałtyckiego, która odbywała się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Uczestniczyła w nim także delegacja z Rosji.

Polacy wraz z Bałtami czy Szwedami chcieli, aby w rezolucji znalazł się mocniejszy zapis Ukrainy. Miało to być wezwanie, aby nie dezintegrować Ukrainy. Spotkało się to, co zrozumiałe, z protestem delegacji rosyjskiej. Rosjan poparła delegacja niemiecka. W efekcie przyjęto jakąś bełkotliwe stanowisko.

To kolejne ostrzeżenie, że Niemcy nie grają z nami w jednej drużynie. Niemcy nie zażądają od nas eksterytorialnego korytarza do Gdańska jak w 1939 roku. Ale Rosja może zażądać eksterytorialnego korytarza do Kaliningradu przez terytorium Litwy...

Podobno historia się nie powtarza. Ale od każdej reguły są wyjątki.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Prawy Ełk oraz opublikowany na portalu Ełk: Skandal. Niemcy nas sprzedają
Oceń artykuł:

(0)