środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Podziel się:

Podziel się:

SIATKARKI Z „CZWÓRKI” NAJLEPSZE W WOJEWÓDZTWIE

23 maja 2017 r. w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w kategorii „4” siatkarskich dziewcząt w ramach Szkolnego Związku Sportowego.

W zawodach wzięło udział 5 najlepszych drużyn z całego województwa. Do rywalizacji przystąpiły szkoły podstawowe z Ełku, Giżycka, Olsztyna, Dobrego Miasta oraz Iławy . W turnieju spotkania były rozgrywane na dwóch boiskach, systemem „każdy z każdym” do dwóch zwycięskich setów do 25 punktów.
Bardzo dobra i konsekwentna gra zawodniczek sprawiła, iż Szkoła Podstawowa nr 4 z Ełku okazała się bezkonkurencyjna. Młode siatkarki wygrały wszystkie swoje spotkania i zostały Mistrzem Województwa. Dzięki temu zwycięstwu nasza szkoła awansowała do ogólnopolskiego finału, gdzie do rywalizacji przystąpi 16 najlepszych zespołów z całego kraju.
Szkołę Podstawową nr 4 reprezentowały dziewczęta z klasy 6 „d” - klasy sportowej o profilu piłki siatkowej w składzie:
Szczotko Gabriela, Mościcka Nikola, Ekstowicz Matylda, Chmielewska Emilia, Przekop Michalina, Cwalina Natalia, Szulc Julia, Pawłowicz Marlena, Stryjewska Zuzanna, Bukowska Ewa, Kurzyk Maja.
Trenerem zespołu jest p. Paweł Konopka.
Gratulujemy!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: sp4 oraz opublikowany na portalu Ełk: Siatkarki z "Czwórki" najlepsze w województwie
Oceń artykuł:

(0)