Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Podziel się:

Podziel się:

Bal karnawałowy w MP "Słoneczna Ósemka" w Ełku

W Krainie Elfów zabawa wspaniała!!!

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale!!!
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas.
W dniu 15.01.2018r. odbył się bal karnawałowy prowadzony przez GRUPĘ ANIMA z Białegostoku. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez aktorów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku Pan Elf i Pani Elfowa zachęcali do śpiewania znanych piosenek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Emilia Szumiło i Marlena Zarzeck oraz opublikowany na portalu Ełk: Bal karnawałowy w MP "Słoneczna Ósemka" w Ełku
Oceń artykuł:

(0)