Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Podziel się:

Podziel się:

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Rewelacyjnie spisali się juniorzy młodsi UKS MOS EŁK na OOM (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych)zdobywając dwa srebrne oraz jeden brązowy medal.


W dniach 26-29.07.2018 na jeziorze Gopło w Kruszwicy odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w wioślarstwie. Młodzi wioślarze UKS MOS EŁK 3 medale.
Worek z medalami rozwiązała dwójka podwójna juniorek młodszych w składzie Kalina Perczak, Adrianna Krystochowicz które wywalczyły brązowy medal.
Później już poszło z górki ale z wielkimi emocjami ponieważ czwórka dziewczyn w składzie:Kalina Perczak,Wiktoria Gredel,Aleksandra Kosiorek oraz Izabella Pajewska w pięknym stylu zostały wicemistrzyniami ulegając tylko osadzie z Bydgoszczy 0,04 sek.
Ostatnią naszą osadą w finale A byłą czwórkaa juniorów młodszych w składzie:Dawid Seroka,Rafał Redlin,Michał Synowiec oraz Dawid Chrościelewski po fantastycznym finiszu przy dopingu rodziców również zostali wicemistrzami.
Wyróżnić należy naszego jedynkarza Thomasa Wiechecia, który zajmując 7 lokatę potwierdził,że należy do czołówki skifistów w Polsce w swojej kategorii wiekowej.
Wielkie gratulacje dla trenerów Pawła Żabińskiego,Sebastiana Kosiorka oraz Sławomira Skorupy
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Sebastian Kosiorek oraz opublikowany na portalu Ełk: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Oceń artykuł:

(0)