Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Profil użytkownika Barbara Markowska

Dni Rodziny w Niezapominajce

Dzień Matki w 40 krajach na świecie jest obchodzone w różnych terminach. Polsce obchodzimy 26 maja. Święto jest wyrazem szacunku i wdzięczności w stosunku do mam, za ich poświecenie i bezwarunkową miłość. W tym dniu dzieci obdarowują swoje mamy laurkami, kwiatami, czekoladkami, różnymi prezentami. Natomiast 23 czerwca - Dzień Ojca mamy okazję uroczyście okazać wdzięczności tatusiom. Choć w Polsce święto ma już kilkudziesięcioletnią tradycję, do tej pory nie dorównało popularnością Dniowi Matki. Niemniej z roku na rok coraz więcej ojców może liczyć nie tylko na życzenia czy gesty, ale i drobne upominki.

Niezapominajka- Sprintem o Maratonu

Dzieci regularnie uprawiające sport są nie tylko zdrowsze, ale także bardziej pewne siebie i lepiej radzą sobie z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami.

Przedszkolaki Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” w Ełku wzięły udział w IV Ogólnopolski Maratonie Przedszkolaków. Projekt ten...

Niezapominajki obserwują przyrodę

Dzieci w okresie przedszkolnym są prawdziwymi badaczami przyrody i stosunkowo łatwo wzbudzić w nich zaciekawienie otaczającym środowiskiem naturalnym. Ważne jest, aby dzieci w tym okresie miały bezpośredni kontakt z przyrodą.

Dzieci z gr. „Wiewiórki” Miejskiego Przedszkola Niezapominajka...

Imieniny Niezapominajki

15 maja wszystkie Zosie, duże i małe mają zwoje święto, ale nie tylko, bo również tego dnia obchodzimy Święto Polskiej Niezapominajki.

W tym dniu promujemy szczególnie walory polskiej przyrody i różnorodność biologiczną, przypominamy o potrzebie jej ochrony. Dodatkowo „nie-zapominajka”...

„Niezapominajka” w Muzeum Kolei Wąskotorowej

„Ełcka Kolej Wąskotorowa, która powstała na początku XX-ego wieku. Jest jedną z nielicznych kolei tego typu na terenie Polski, funkcjonującą do dnia dzisiejszego”

Grupa „Wiewiórki” z Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” wybrała się do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Ełku. Jest...

"Biedronki" z Niezapominajki kodują

Kodowanie to jedna z najbardziej przydatnych umiejętności w XXI wieku. W dzisiejszych czasach z oprogramowania korzysta się nie tylko w informatyce, ale również innych dziedzinach np. medycynie. Umiejętność programowania zwiększa szansę na dobrą pracę – według organizacji takich jak Code.org do 2020 roku w USA będzie o 1.000.000 więcej miejsc pracy dla programistów niż ludzi, którzy będą w stanie te stanowiska zająć.

Niezapominajka Sprząta Świat

W kwietniu przypadają Dni Ziemi, więc corocznie wiosną,, organizowane są ogólnopolskie akcje Sprzątania Świata promujące postawy proekologiczne w społeczeństwie.

Wszystkie przedszkolaki Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka”zaopatrzone w rękawice i worki, uczestniczyły w Sprzątaniu...

Niezapominajka spacerkiem po Ełku

Niezwykle ważnym elementem wychowania dziecka jest wychowanie patriotyczne, a miesiąc maj to dobry moment na realizację tego zadania

. „Pszczółki” z Miejskiego Przedszkola Niezapominajka odbyły patriotyczny spacer po Ełku, który wprowadzał w całotygodniową tematykę „Jestem Polakiem”....

Polska w obiektywie Niezapominajek

„W rodzinnym obiektywie- najciekawsze miejsca w Polsce”- w Miejskim Przedszkolu Niezapominajka odbył się rodzinny konkurs fotograficzny skierowany do dzieci i ich rodziców naszej placówki.

Celem konkursu było przede wszystkim poszerzenie zainteresowań dzieci krajem ojczystym, ukazywanie różnorodności...

Niezapominajka z wizytą na Policji

Dzieci z grupy"Pszczółki" Miejskiego Przedszkola "Niezapominajka" wybrały się na wycieczkę, na Komendę Powiatową Policji w Ełku.

Podczas zwiedzania przybliżono codzienną służbę funkcjonariuszy. Każdy z przedszkolaków mógł zobaczyć w jaki sposób zabezpiecza się różnego rodzaju...