Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Profil użytkownika Barbara Markowska

Niezapominajka na Festynie

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. "Obchody Dnia mają na celu zmienić zachowanie ludzi w stosunku do zwierząt i uświadomienie im, że zwierzę to istota żywa, a nie rzecz i ma swoje prawa".

Wychowankowie Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” grupy: „Słoneczka”, „Motylki”...

Niezapominajka sadzi Dęby

100-lecie odzyskania niepodległości, to sprawa bardzo ważna i bliska sercu dla każdego Polaka, dlatego, pamięć tę podkreślamy różnymi działaniami.

W miniony wtorek dzieci grupy „Biedronki” i „Motylki” Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka”, udały się do Parku Solidarności, aby...

Niezapominajka na wycieczce w lesie

Wycieczki autokarowe stanowią bogate źródło przeżyć, a także przywołują chęć aktywnego działania wychowanków. Należą one do bardzo korzystnych i najbardziej lubianych przez dzieci form organizacyjnych procesu dydaktyczno-wychowawczego.

Niezapominajka Sprząta Świat

W tym roku mija 25 lat, kiedy to sprzątamy naszą Ziemię. Tegoroczna, jubileuszowa akcja Sprzątania Świata 2018r., odbyła się miedzy 21-23 września, a najważniejszym celem było wsparcie segregacji odpadów w gminach.

Przedszkolaki Miejskiego Przedszkola Niezapominajka, ja zawsze całą społecznością...

Niezapominajka obchodzi Dzień Przedszkolaka

Każdy przedszkolak w Polsce dobrze wie, że 20 września to najważniejszy dla nich dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, ustawiony przez Sejm. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Policjant w Niezapominajce

Bezpieczeństwo na drogach to bardzo ważna sprawa, dlatego należy uczyć go dzieci od najmłodszych lat.

Przedszkolaki z grupy „Biedronki” i „Motylki” Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka”, gościły funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Ełku - Karola Sobolewskiego. Przypomniał...

Koniec roku w Niezapominajce

Po przepracowanym roku szkolnym, na wszystkie dzieci czekają upragnione wakacje-czas więc pożegnać przedszkole i cieszyć się wodą, słońcem i letnią swobodą.

Przedszkolaki Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” grupa „Pszczółki” i „Wiewiórki”, uroczyście pożegnały przedszkole....

Niezapominajka w Ogródku

„Biedronki”, „Motylki” i „Smerfy” - dzieci Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka”, wybrały się na wycieczkę autokarową, do Ogródka, do Muzeum Michała Kajki.

Muzeum mieści się w rodzinnym domu mazurskiego poety. Przedszkolaki zobaczyły też zbiory związane z osobą M. Kajki....

Straż Miejska w Niezaapominajce

Zbliżają się najbardziej wyczekiwane przez dzieci wakacje. W tym czasie dzieci wraz z rodzicami i członkami rodzin, będą bardzo dużo czasu spędzały poza domem, na plaży, na spacerach, wycieczkach rowerowych itp. Dlatego bardzo ważne jest, aby zachować wszelkie środki ostrożności, zasady bezpieczeństwa, aby zadbać o bezpieczny odpoczynek.

Niezapominajka w Suwałkach

Wycieczka jest zawsze atrakcyjną formą spędzania czasu, integrowania się grupy, czy poznawania nowych miejsc lub najbliższego regionu.

„Pszczółki” i „Wiewiórki” Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” wybrały się na wycieczkę autokarową do Muzeum M. Konopnickiej w Suwałkach ...