Poniedziałek, 19 lutego 2018. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Profil użytkownika Barbara Markowska

Zajęcia logopedyczne w Niezapominajce

Zabawy logopedyczne poprawiają komunikację językową dzieci. Stymulują i kształtują prawidłową mowę, zapobiegają wadom wymowy oraz korygują je.

W grupie „Pszczółki” Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” odbyły się zajęcia otwarte dla nauczycieli wychowania przedszkolnego...

Język migowy w Niezapominajce

Język migowy to język naturalny, wizualno-przestrzenny służący do porozumiewania się bez używania narządu słuchu. Na komunikat w języku migowym składają się znaki manualne, mimiczne oraz ruchy wykonywane głową czy tułowiem.

Wychowankowie Miejskiego Przedszkola Niezapominajka grupy "Pszczółki"...

Wizyta leśników w Niezapominajce

Mamy szczęście, że mieszkamy w regionie bogatym w kompleksy leśne zamieszkałe przez liczne zwierzęta i ptaki. Ale czy wiemy jak dbać o nie zimą?

Miejskie Przedszkole „Niezapominajka” gościło pracowników ds. edukacji Nadleśnictwa w Drygałach panów: Słąwomira Statkiewicza i Rafałą...

Muzyka w Niezapominajce

Dzieci już od najmłodszych lat mają kontakt z dźwiękami, muzyką. Muzyka ma ogromny wpływ na ogólny rozwój dziecka, czyli: na rozwój fizyczny, intelektualny, emocjonalny i estetyczny,

"Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu realizowany jest projekt stypendialny pt. "Jestem małym muzykantem"...

Dzień Babci i Dziadka w Niezapominajce

Dziadkowie to bardzo ważni członkowie rodzin każdego dziecko. To właśnie oni darzą swoje wnuki bezwarunkową miłością, mają dla nich dużo czasu i cierpliwości.

Wychowankowie Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” przez ostatnich kilka dni obchodziły Święto Babci i Dziadka. W poszczególnych...

Niezapominajka Babciom i Dziadkom

Babcia i Dziadek- rodzice mamy i taty, to jedni z najważniejszych członków rodzin każdego dziecka. To właśnie Dziadkowie mają duży wpływ na ich wychowanie, przekazują pewne wartości, wiele ich uczą. Często mają dla wnuków więcej czasu, niż mogli poświęcić swoim dzieciom, toteż zajmują się nimi z wielkim oddaniem i pomysłowością – dużo z nimi rozmawiają, czytają im, uczą jazdy na rowerze, zabierają na wycieczki.

Niezapominajka kolęduje

Każde dziecko posiada ukryte talenty, które trzeba znaleźć bardzo szybko i je kształtować. Rozwijaniu talentów sprzyja udział dziecka w różnego rodzaju konkursach, przeglądach. Także udział w konkursach daje dzieciom dużo satysfakcji i pozwala na zdobycie nowych doświadczeń.

Zima w Niezapominajce

Zima jest piękna, gdy jest biała- najbardziej cieszą się z niej oczywiście dzieci.

Grupa „Pszczółki” Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” urządziła sobie w przedszkolnym ogrodzie zabawę na miękkim puchu. Zaczęliśmy od rzucania się śnieżkami. Następnie zajęliśmy się lepieniem...

Zabawa choinkowa w Niezapominajce

Karnawał to czas zabaw, maskarad, wielkich balów i radości zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Trwa od święta Trzech Króli do środy popielcowej. Wszyscy czekają na takie wydarzenia z zapartym tchem szykując sobie specjalne stroje.

Wychowankowie Miejskiego Przedszkola "Niezapominajka"...

Jasełka w Niezapominajce

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas sprzyjający różnym spotkaniom bliskich sobie ludzi i rodzin. Wtedy to przede wszystkim składamy sobie nawzajem świąteczne życzenia, dzielimy się opłatkiem oraz jesteśmy dla siebie bardzo uprzejmi i mili.