Sobota, 21 października 2017. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Profil użytkownika Barbara Markowska

Niezapominajka w Muzeum Mleka w Grajewie

Każde dziecko wie, że picie mleka jest zdrowe, ale czy każde dziecko wie skąd się bierze mleko i jaka jest droga mleka od krowy do sklepu? Tego właśnie postanowiły dowiedzieć się przedszkolaki z Niezapominajki.

W piękny październikowy dzień, dwie grupy: „Pszczółki” i „Wiewiórki”...

Cyrk w Niezapominajce

Każda zabawa jest dobra, gdyż: kształtuje umiejętność wspólnej zabawy, współpracy oraz pozytywnych relacji w grupie. Umożliwia przeżywanie radości dostarczanie różnorodnych wrażeń sensomotorycznych. Właśnie takich wrażeń dostarczyła nam Agencja Artystyczna Invisible Man z Iławy -magia światła, ruchu i precyzji.

Niezapomianjka Sprzata Świat

Ważnym celem wychowania przedszkolnego wynikającym z "Podstawy programowej wychowania przedszkolnego" jest kształtowanie różnych postaw, między innymi - postawy ekologicznej.

Wychowankowie Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka”- jak co roku, wzięły udział w jesiennej akcji ekologicznej...

Niezapominajka w „Majsterkowie

Dziecko wieku przedszkolnym przejawia naturalną spontaniczność w poznawaniu otaczającego je świata oraz w wyrażaniu swoich emocji, wrażeń i odczuć. Za pomocą różnych form i metod staramy się umożliwiać dziecku wszechstronny rozwój zgodnie z jego potrzebami i predyspozycjami, rozbudzać wrażliwość estetyczną i indywidualne zdolności.

Adaptacja w Niezapominajce

Ostatni tydzień sierpnia w Miejskim Przedszkolu "Niezapominajka" upływał pod katem adaptacji małego dziecka w przedszkolu, gdyż przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci jest wielkim przeżyciem, a uczęszczanie do przedszkola wiąże się z wielkimi zmianami w życiu dziecka.

Ogródek warzywny w Niezapominajce

Dania przyprawione świeżymi przyprawami zerwanymi z własnego ogródka zielnego smakują o wiele lepiej. Ich aromat i zapach jest nieporównywalny do żadnych kupionych „świeżych” przypraw w sklepach. Przekonały się o tym przedszkolaki Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka”.

Wakacje w Niezapominajce

Podczas wakacji w Miejskim Przedszkolu „Niezapominajka”, dzieci nie próżnują i odpady segregują, uczestnicząc w Projekcie Every Can Counts (Każda puszka cenna).

Na początku sierpnia w naszym przedszkolu odbyły się edukacyjne warsztaty recyklingowe, łączące edukację z zabawą. W każdej...

Pożegnanie sześciolatków w Niezapominajce

Pożegnania bywają najczęściej smutne, ale są nieuniknione.

W minionym tygodniu, dwie grupy sześciolatków: „Stokrotki” i „Motylki” pożegnały przedszkole. Na tę okoliczność przygotowały piękne programy artystyczne, które zaprezentowały przed młodszymi przedszkolakami oraz swoimi...

Niezapominajka na wycieczce

Koniec roku szkolnego sprzyja organizacji różnorodnych atrakcji plenerowych jaką jest np. wycieczka.

Wychowankowie Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka”, z grypy „Pszczółki” i „Biedronki” pojechały na wycieczkę kolejką wąskotorową do miejscowości Sypitki. Oprócz atrakcji...

Niezapominajka na spartakiadzie

Popularyzacja aktywności fizycznej u przedszkolaków poprzez zabawę i ćwiczenia to najlepszy sposób, aby zachęcić do aktywnego trybu życia.

Zespół „Niezapominajka” z gr. „Motylki” wziął udział w VII edycji „Przedszkoliady sportowej” zorganizowanej przez Miejskie Przedszkole „Bajka”...