Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

Profil użytkownika Barbara Markowska

Koniec roku w Niezapominajce

Po przepracowanym roku szkolnym, na wszystkie dzieci czekają upragnione wakacje-czas więc pożegnać przedszkole i cieszyć się wodą, słońcem i letnią swobodą.

Przedszkolaki Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” grupa „Pszczółki” i „Wiewiórki”, uroczyście pożegnały przedszkole....

Niezapominajka w Ogródku

„Biedronki”, „Motylki” i „Smerfy” - dzieci Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka”, wybrały się na wycieczkę autokarową, do Ogródka, do Muzeum Michała Kajki.

Muzeum mieści się w rodzinnym domu mazurskiego poety. Przedszkolaki zobaczyły też zbiory związane z osobą M. Kajki....

Straż Miejska w Niezaapominajce

Zbliżają się najbardziej wyczekiwane przez dzieci wakacje. W tym czasie dzieci wraz z rodzicami i członkami rodzin, będą bardzo dużo czasu spędzały poza domem, na plaży, na spacerach, wycieczkach rowerowych itp. Dlatego bardzo ważne jest, aby zachować wszelkie środki ostrożności, zasady bezpieczeństwa, aby zadbać o bezpieczny odpoczynek.

Niezapominajka w Suwałkach

Wycieczka jest zawsze atrakcyjną formą spędzania czasu, integrowania się grupy, czy poznawania nowych miejsc lub najbliższego regionu.

„Pszczółki” i „Wiewiórki” Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” wybrały się na wycieczkę autokarową do Muzeum M. Konopnickiej w Suwałkach ...

Rowerem z Niezapominajką – dla Niepodległej

Jazda rowerem sprawia wiele przyjemności. Można poczuć wiatr we włosach, bezpośrednio podziwiać krajobraz, przystanąć w każdej chwili, gdy zajdzie potrzeba.

W gorącą, czerwcową sobotę, w Miejskim Przedszkolu „Niezapominajka” odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Ełku Tomasza...

Niezapominajka bawi się klockami

Zabawa klockami z pewnością wspomaga rozwój dziecka .Dzieci bawiące się nimi od wczesnych lat zdecydowanie lepiej radzą sobie z matematyką (szczególnie z algebrą) i innymi dziedzinami wymagającymi posługiwania się liczbami. Zabawa klockami stanowi także istotny fundament rozwoju funkcji poznawczych i intelektualnych. Pozytywnie wpływa na takie umiejętności jak koordynacja wzrokowo-ruchowa, wyobraźnia przestrzenna, umiejętności komunikacyjne, a także społeczno-emocjonalne.

„Dalej, lama!” w Niezapominajce

„Kiedy czytamy książki z dziećmi, dzielimy się innymi światami, a co nawet ważniejsze, dzielimy się sobą. Wspólne czytanie buduje intymną relację, która uczy dziecko, co to znaczy być jedną z wielu istot żyjących na naszej planecie.” Anna Dewdney – autorka serii o przygodach Małej Lamy.

Festyn Rodzinny w Niezapominajce

Dzieciom potrzebny jest miły, zabawny nastrój, dużo swobody, okazji do wspólnej z rodzicami zabawy integracyjnej, wyzwalającej emocje i pobudzającej wyobraźnię.

Społeczność Miejskiego Przedszkola Niezapominajka zorganizowała w ogrodzie przedszkolnym Festyn Rodzinny z Niepodległą, na którym...

Mali artyści z Niezapominajki

W każdym dziecku drzemie jakiś talent, sztuką jest aby go szybko znaleźć.

Zdolni wychowankowie Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” wzięły udział w konkursie wokalnym „Złota Nutka” zorganizowanym przez Ełckie Centrum Kultury. Dzieci wystąpiły w dwóch kategoriach -zespoły: zespół...

Biedroneczki bawią się w ogrodzie

Zabawy badawcze dostarczają dziecku niezliczonej ilości nowych przeżyć, zaspakajają naturalna ciekawość świata. Zabawy te stanowią podstawę wielokierunkowego rozwoju dziecka. Rozwijają umiejętność krytycznego myślenia, myślenia przyczynowo-skutkowego, porównywania i uogólniania. Przyczyniają się do rozszerzenia horyzontów myślowych dziecka.