Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Podziel się:

Podziel się:

Goście z Białorusi w Niezapominajce

Dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi nauczycielami, w tym też przeprowadzanie otwartych zajęć w obecności innych nauczycieli pozwala wzbogacić warsztat metodyczny każdego nauczyciela.

Dnia 6 czerwca w Miejskim Przedszkolu „Niezapominajka” odbyły się zajęcia otwarte nauczycielom ze Szkoły Społecznej im.L. Narbutta przy Domu Polskim w Lidzie oaz Szkoły Średniej nr 36 z polskim językiem nauczania w Grodnie. Zajęcia przeprowadzone zostały w ramach projektu Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Ełku: „Doskonalenie nauczycieli uczących w polskich szkołach na Białorusi” . Głównym tematem były zajęcia logopedyczne z elementami kinezjologii edukacyjnej wraz z instruktażem metodycznym. Nauczycielki z Białorusi miały okazję zaobserwować jak w praktyce można wykorzystać elementy metody kinezjologii edukacyjnej, która wycisza, koncentruje i dyscyplinuje grupę, a jednocześnie pobudza mózg i ciało w celu rozszerzenia własnych możliwości.
Maria Łepkowska

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Barbara Markowska oraz opublikowany na portalu Ełk: Goście z Białorusi w Niezapominajce
Oceń artykuł:

(0)