Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Podziel się:

Podziel się:

Niezapominajka w „Majsterkowie

Dziecko wieku przedszkolnym przejawia naturalną spontaniczność w poznawaniu otaczającego je świata oraz w wyrażaniu swoich emocji, wrażeń i odczuć. Za pomocą różnych form i metod staramy się umożliwiać dziecku wszechstronny rozwój zgodnie z jego potrzebami i predyspozycjami, rozbudzać wrażliwość estetyczną i indywidualne zdolności.

Castorama w  Ełku po raz kolejny zorganizowała warsztaty z majsterkowania dla przedszkolaków w specjalnie wydzielonym miejscu na terenie sklepie. Na zajęciach dzieci Miejskiego Przedszkola "Niezapominajka", samodzielnie projektowały i malowały niezmywalnymi farbami białe koszulki oraz zapoznały się z podstawowymi pojęciami ekologii. Dowiedziały się jak można w prosty sposób zadbać o środowisko, które nas otacza. Warsztaty posiadają walor edukacyjny- mogą zastąpić lekcje techniki, plastyki czy przyrody. Na zakończenie zajęć, mali majsterkowicze otrzymali drobne upominki i dyplomy uczestnictwa w warsztatach.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Barbara Markowska oraz opublikowany na portalu Ełk: Niezapominajka w „Majsterkowie"
Oceń artykuł:

(0)