środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

Listopadowe spotkanie w Niezapominajce

Listopad to trzeci i najsmutniejszy jesienny miesiąc, gdyż z drzew opadają liście - stąd pochodzi jego nazwa, jest szaro i dżdżyście. Ale listopad jest bogaty w różne święta: Święto Wszystkich Świętych, Święto Niepodległości czy Andrzejki.

W listopadowy czwartek, w Miejskim Przedszkolu „Niezapominajka”, dwie grupy: „Wiewiórki” i „Pszczółki” zorganizowały zajęcia otwarte dla rodziców pod hasłem "Listopadowe spotkanie”. Na początku wszyscy odśpiewaliśmy Hymn Narodowy, a następnie rodzice wysłuchali kilka wierszy i piosenek o charakterze patriotycznym. „Pszczółki” pochwaliły się swoim rodzicom wiadomościami z zakresu jesieni. Rodzice mieli okazję zagrać na instrumentach perkusyjnych: trójkątach i marakasach, wtórując swoim pociechom do piosenki „Jesienny deszcz”. Po odtańczeniu Poloneza wszyscy przystąpili do wykonywania „Kotylionów”. Praca wrzała i na koniec wykonaliśmy wspólne zdjęcie. Dziękujemy rodzicom za liczną obecność.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Barbara Markowska oraz opublikowany na portalu Ełk: Listopadowe spotkanie w Niezapominajce
Oceń artykuł:

(0)