środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

Pasowanie na przedszkolaka w Niezapominajce

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka odbywa się raz na cały pobyt dziecka w przedszkolu, dlatego też jest to bardzo ważny dzień zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

W minionym tygodniu najmłodsze przedszkolaki- grupa „Smerfy”, Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” w Ełku przeszły rytuał pasowania na prawdziwego przedszkolaka. Małe zuchy przygotowały z tej okazji program artystyczny, który zaprezentowały swoim rodzicom, członkom rodzin oraz starszym kolegom. Spotkanie to pozwoliło rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była to również świetną okazją do poznania, nabytych przez 2 miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci. Następnie dyrektor- Katarzyna Skolmowska dokonała aktu pasowania zaczarowanym ołówkiem. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku – tortu, drobnych niespodzianek i dyplomów. Myślę, że ten dzień zapadnie w pamięci wszystkich obecnych na uroczystości.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Barbara Markowska oraz opublikowany na portalu Ełk: Pasowanie na przedszkolaka w Niezapominajce
Oceń artykuł:

(0)