Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Podziel się:

Podziel się:

Zabawa choinkowa w Niezapominajce

Karnawał to czas zabaw, maskarad, wielkich balów i radości zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Trwa od święta Trzech Króli do środy popielcowej. Wszyscy czekają na takie wydarzenia z zapartym tchem szykując sobie specjalne stroje.

Wychowankowie Miejskiego Przedszkola "Niezapominajka" w Ełku bawiły się na balu choinkowym w pięknie udekorowanej sali, którą poprowadził Teatr CoNieco z Białegostoku. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolacy, nie tylko tańczyły z Mikołajem- gościem wyjątkowym, ale również uczestniczyły w różnych konkursach sprawnościowych, a na zakończenie wykonały pamiątkowe zdjęcia.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Barbara Markowska oraz opublikowany na portalu Ełk: Zabawa choinkowa w Niezapominajce
Oceń artykuł:

(0)