Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Podziel się:

Podziel się:

Festyn Rodzinny w Niezapominajce

Dzieciom potrzebny jest miły, zabawny nastrój, dużo swobody, okazji do wspólnej z rodzicami zabawy integracyjnej, wyzwalającej emocje i pobudzającej wyobraźnię.

Społeczność Miejskiego Przedszkola Niezapominajka zorganizowała w ogrodzie przedszkolnym Festyn Rodzinny z Niepodległą, na którym bawiły się dzieci wraz z rodzicami i członkami rodzin. Imprezę poprowadził „Teatr pod Orzełkiem” z Białegostoku wraz z nauczycielkami. Również tego dnia obchodziliśmy 10- lecie nadania naszej placówce nazwy „Niezapominajka”. Na tę okazję dzieci wykonały prace plastyczne pt. „Nasze przedszkole”, które stanowiły dekorację obok biało-czerwonych balonów i kwiatów. Oprócz dobrej zabawy, na naszym festynie można było skosztować bigosu, popcornu, galaretek oraz ciast, które upiekły mamy naszych wychowanków. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za obecność oraz wszelką pomoc w organizacji naszej zabawy.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Barbara Kochanowska oraz opublikowany na portalu Ełk: Festyn Rodzinny w Niezapominajce
Oceń artykuł:

(0)