Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

Rowerem z Niezapominajką – dla Niepodległej

Jazda rowerem sprawia wiele przyjemności. Można poczuć wiatr we włosach, bezpośrednio podziwiać krajobraz, przystanąć w każdej chwili, gdy zajdzie potrzeba.

W gorącą, czerwcową sobotę, w Miejskim Przedszkolu „Niezapominajka” odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza, VI Międzyprzedszkolny Mini Rajd Rowerowy z Niezapominajką- dla Niepodległej. Głównym celem rajdu było propagowanie aktywnych form wypoczynku na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym, zdrowego stylu życia oraz integracja ełckich przedszkoli. Obok celów przyrodniczo- turystycznych propagowaliśmy wartości patriotyczne na uczczenie 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Przejazd grupy rowerowej rozpoczął się na parkingu przy ul. Nadjeziornej 23-Villa Park, a metą był Międzyprzedszkolny Ośrodek Sportowy, mini Park Linowy MOSiR przy ul. Grunwaldzkiej. Wszyscy uczestnicy posiadali emblematy biało-czerwone: chorągiewki, balony, makijaż. Na boisku MOS-u czekało na dzieci i ich rodziny wiele atrakcji: zabawy integracyjne, kiełbaski z grilla, lody oraz nagrody i dyplomy dla każdego uczestnika. Dzieciaki mogły też pobawić się w parku linowym. Dziękujemy wszystkim za przybycie i aktywny udział.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Barbara Kochanowska oraz opublikowany na portalu Ełk: Rowerem z Niezapominajką – dla Niepodległej
Oceń artykuł:

(0)