Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Rodzinny w Perełce

Festyn

W dniu 2.06.2017 w Miejskim Przedszkolu Perełka im. Jana Brzechwy odbył się, w ramach obchodów Dni Rodziny, Festyn Rodzinny. Dyrektor– Anna Birgiel rozpoczęła Festyn gorącym powitaniem i życzeniami wspaniałej zabawy. W Festynie wzięli udział wychowankowie wraz z rodzicami, rodzeństwem, babciami, dziadkami, opiekunami. Dzieci miały zapewnionych szereg atrakcji. Zabawy integracyjne z Minionkami – w roli wystąpiły pani Agnieszka Wysocka i Paulina Mrówka, chustami animacyjnymi, bańkami, które przygotowali państwo Katarzyna i Grzegorz Mikuccy dały dzieciom wiele radości i fantastycznej zabawy. Oprawę muzyczną zapewnił pan Tomasz Hećman. Tradycyjny grill i kiełbaski, dzięki panu Tomaszowi Łoszczykowi, Łukaszowi Szymanowiczowi i panu Grzegorzowi Borzymowi, bardzo wszystkim smakowały. Nie zabrakło również bigosu, który przygotowały pracownice kuchni Perełkowej. Pan Grzegorz Mikucki niezmordowanie kręcił watę cukrową, do której ustawiła się ogromna kolejka. Wspaniała zabawa, pogoda, przygotowane atrakcje, atmosfera sprawiły, iż wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas. Nie zabrakło również lodów.
Swoją obecnością Festyn uświetnił zastępca prezydenta – pan Artur Urbański.
Społeczność Perełki dziękuje wszystkim rodzicom udział oraz pomoc w przygotowaniu, prowadzeniu, obsługę oraz sprzątaniu.
N-lka Perełki: Elżbieta Wysocka
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: N-lka Perełki - Elżbieta Wysocka oraz opublikowany na portalu Ełk: Dzień Rodzinny w Perełce
Oceń artykuł:

(0)