środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

Sztuki walki w Perełce

zajęcia pokazowe

W dniu 21.11.2017 w Miejskim Przedszkolu Perełka im. Jana Brzechwy, w grupie V oraz grupie Gumisiów, odbyły się zajęcia pokazowe z kickboxingu. Dzieci odwiedzili trenerzy z klubu Thor państwo Katarzyna i Rafał Sztramko. Na zajęciach dzieci poznały sprzęt sportowy, wykorzystywany do treningów, zawodów sportowych oraz podstawowe ciosy. Perełki miały też okazję praktycznego wypróbowania rękawic przy oddawaniu ciosów. Najważniejszym jednak przesłaniem tych zajęć było uświadomienie dzieciom, iż pomimo że kickboxing jest sztuką walki, to opanowane ciosy wykorzystywane są tylko na ringu podczas treningów lub w sportowej walce na zawodach. W zajęciach podczas demonstrowania zasad kickboxingu pomagał Maksymilian Drawert – wychowanek naszego przedszkola, a jednocześnie trenujący w klubie Thor.
Społeczność Perełki składa podziękowania trenerom klubu Thor – państwu Sztramko za poświęcony czas i przeprowadzenie ciekawych zajęć.
N-lka Perełki: Elżbieta Wysocka
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: N-lka Perełki - Elżbieta Wysocka oraz opublikowany na portalu Ełk: Sztuki walki w Perełce
Oceń artykuł:

(0)