środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

,, Twój Robot Ełk” u Gumisiów w Perełce

nauka programowania i robotyki

W dniu 6.12.2017 w grupie Gumisiów z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy odbyły się mikołajkowe zajęcia nauki programowania i robotyki, przeprowadzone przez nauczycieli ze szkoły ,, Twój Robot Ełk” – państwa Elżbietę i Marka Naruszewiczów. Mikołajki, czyli nie mogło zabraknąć tematyki związanej ze św. Mikołajem. Zajęcia z wykorzystaniem klocków lego polegały na zbudowaniu sań dla świętego Mikołaja wg instrukcji pokazanej na ekranie. Gumisie poradziły sobie znakomicie. Zbudowały i zaprogramowały sanie do jazdy w określonym kierunku i przez określony czas za pomocą specjalnych kart. Wspaniałe zajęcia prowadzone przez super nauczycieli.
Gumisie bardzo dziękują pani Eli i panu Markowi za umożliwienie poznania kolejnych sposobów programowania i robotyki oraz pani Bożenie Padiasek za zorganizowanie zajęć i zaproszenie Gumisiów do udziału.
N-lka Perełki: Elżbieta Wysocka
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: N-lka Perełki - Elżbieta Wysocka oraz opublikowany na portalu Ełk: "Twój Robot Ełk" u Gumisiów w Perełce
Oceń artykuł:

(0)