Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Podziel się:

Podziel się:

Perełkowa Choinka Noworoczna

uroczystość

W dniu 10.02.2018 roku odbyła się Zabawa Choinkowa z cudownymi dziećmi, rodzicami z trzech najstarszych grup – Gumisiów, gr.V i gr VI Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy. Oczywiście z obecnością cudownego Mikołaja. Wspaniałe, różnorodne i barwne kostiumy dzieci , dopisujące humory gwarantowały super zabawę. Tak też było – barwne korowody, rytmiczne tańce i oczywiście oczekiwane prezenty od Mikołaja, to wszystko otrzymały Perełki na zabawie.
Dyrektor Anna Birgiel oraz pracownicy Perełki dziękują: dyrektorowi - Andrzejowi Gerusowi, pani Katarzynie Chrystuk oraz pracownikom i uczniom Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych za pomoc w organizacji, dekoracji i udostępnieniu pomieszczeń szkoły. Dziękujemy cudownemu Mikołajowi - Pawłowi Wardzińskiemu oraz zespołowi Aplaus - Darkowi Mońko i Robertowi Niczewskiemu za oprawę muzyczną.
Dziękujemy autorowi zdjęć – panu Marcinowi Czuperowi
N-lka Perełki: Elżbieta Wysocka
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: N-lka Perełki - Elżbieta Wysocka oraz opublikowany na portalu Ełk: Perełkowa Choinka Noworoczna
Oceń artykuł:

(0)