Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Podziel się:

Podziel się:

Perełkowe Gumisie i Dzień Czerwonego Serduszka

uroczystość

W dniu 14.02.2018 r. grupa Gumisiów z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy, z nauczycielką Elżbietą Wysocką obchodziły Dzień Czerwonego Serduszka, czyli Walentynki. Gumisie ubrane na czerwono uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach. Dzięki pomocy mamy jednego z Gumisiowych wychowanków – pani Marty Drawert, dzieci przygotowały serduszkowe ciasto, nauczyły się migów związanych z uczuciami, serduszkiem oraz uczestniczyły w zabawie ,, Gorące serduszko”. Pani Marta wymalowała również serduszka na policzkach dzieci. Oprócz tego Gumisie uczestniczyły w zabawach z nauki programowania: układały serduszka na mini matach ,, Kodowania na dywanie” – autorstwa Anny Świć – Superbelferki mini i trenera Mistrzów Kodowania Junior – z wykorzystaniem kolorowych kubeczków jednorazowych. Na indywidualnych kratownicach dzieci kodowały serduszka wg. osi współrzędnych. Zakończeniem zajęć była degustacja serduszkowego ciasta.
Dziękujemy pani Marcie Drawert za pomoc w organizacji zajęć i Ani Świć za pomoce dydaktyczne w postaci mini mat edukacyjnych.
N-lka Perełki: Elżbieta Wysocka
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: N-lka Perełki - Elżbieta Wysocka oraz opublikowany na portalu Ełk: Perełkowe Gumisie i Dzień Czerwonego Serduszka
Oceń artykuł:

(0)