Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Podziel się:

Podziel się:

Gumisie z Perełki nagrodzone

ogólnopolski konkurs

Gumisie z Miejskiego Przedszkola Perełka z nauczycielką Elżbietą Wysocką z kolejną nagrodą w ogólnopolskim konkursie ,, Czekając na święta" zorganizowanym przez EduSense - Rafała Mitkowskiego i Kodowanie na dywanie - Annę Świć. Zajęcia z nauki programowania i kodowania z wykorzystaniem małych robotów ozobotów oraz zajęcia offlinowe na matach edukacyjnych i nie tylko. Gumisie w ramach konkursu przygotowały Kalendarz Adwentowy i w dniach 1.12-22.12.2017 po wykonaniu zadań odkrywały bombkę. Fantastyczna nauka programowania poprzez zabawę. W konkursie wzięło udział ponad 150 placówek z całej Polski.
Gumisiowe Perełki, za swoją aktywność w konkursie i wykonane zadania - wygrały główną nagrodę - robota ozobota, mazaki do rysowania tras ozobotowych oraz pakiety Edukacji wczesnoszkolnych cz.1i 2 autorstwa Anny Świć.
Gratulujemy Gumisiom – to jest już trzeci ozobot wygrany w konkursach w tym roku szkolnym, w których wzięły udział. Życzymy dalszych sukcesów.
N-lka Perełki: Elżbieta Wysocka
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: N-lka Perełki - Elżbieta Wysocka oraz opublikowany na portalu Ełk: Gumisie z Perełki nagrodzone
Oceń artykuł:

(0)