Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

Perełki z Krajowym Certyfikatem Przedszkola Promującego Zdrowie

certyfikat


28 listopada br. w Ośrodku Rozwoju Edukacji odbyło się uroczyste wręczenie Krajowych Certyfikatów „Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie”. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska przyznała to prestiżowe wyróżnienia 35 przedszkolom i 29 szkołom należącym do sieci przedszkoli i szkół promujących zdrowie w Polsce. W tym roku po raz pierwszy o to zaszczytne wyróżnienie mogły ubiegać się przedszkola.
Miejskie Przedszkole Perełka im. Jana Brzechwy znalazło się wśród laureatów. Przyznanie Certyfikatu jest potwierdzeniem, że przedszkole i szkoła pracują zgodnie z modelem przedszkola promującego zdrowie/szkoły promującej zdrowie oraz wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć będących wynikiem wieloletniej, długofalowej i systematycznej pracy. Dzięki staraniom i zaangażowaniu całej społeczności Perełki: dyrektora Anny Birgiel, dzieci, pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych oraz rodziców dostąpiliśmy tego zaszczytu. Koordynatorem naszych działań w kierunku Promocji zdrowia była nauczycielka - Bożena Padiasek.
Dziękujemy wszystkim za ogrom pracy i zaangażowania w naszych działaniach. Dzięki temu naszym sukcesem jest przyznany Certyfikat.
Brawo Perełki i Perły.
N – lka Perełki: Elżbieta Wysocka
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: N-lka Perełki - Elżbieta Wysocka
Oceń artykuł:

(0)