Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Podziel się:

Podziel się:

Wizyta grupy Tygryski z MP,, Słoneczna Ósemka " w sali zabaw Kolej na Klocki.

Z okazji Dnia Dziecka dzieci z grupy "Tygryski" wraz z paniami wybrały się na zajęcia z robotyki i programowania do sali zabaw ,,Kolej na klocki". Dzieciom życzymy, by każdy dzień był tak wesoły i miły jak dzisiejszy .

Dwie godziny to było malo mało, żeby się tym wszystkim nacieszyć. Klockownia przerosła oczekiwania dzieci . Kilkadziesiąt rodzajów klocków do zabawy dla małych i dużych, spora przestrzeń, która sprawiła że dzieci świetnie się bawiły. Same szybko podzieliły sie na grupky z których każda wybrała sobie rodzaj klocków do tworzenia różnorodnych konstrukcji. Powstały ciekawe budowle. To był super spędzony czas, który sprzyjał rozbudzaniu ciekawości, kreatywności dzieci oraz tworzeniu relacji między dziećmi – współdziałania, koleżeńskości. Na zakończenie pobytu dzieci otrzymały pamiątkowe naklejki.Mamy nadzieję, że to nie była jedyna wizyta w ,, klockowni” i jeszcze tam wrócimy.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BARBARA DĄBROWSKA oraz opublikowany na portalu Ełk: Wizyta grupy Tygryski z MP Słoneczna Ósemka w sali zabaw Kolej na Klocki
Oceń artykuł:

(0)