Wtorek, 12 grudnia 2017. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Profil użytkownika Anna Jankowska

MIKOŁAJKI W EKOLUDKACH

Właśnie 6 grudnia w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki” wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Nasze przedszkolaki z grup 6-letnich wyglądały jak małe elfy, a może raczej jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci były ubrane wyjątkowo – po prostu ,,mikołajkowo”.

,,DZIEŃ KUNDELKA" W EKOLUDKACH

25 października z okazji obchodów ,,Dnia Kundelka” dzieci z obu grup 6-letnich ,,Pszczółek” i ,,Motylków” z Miejskiego Przedszkola i Żłobka ,,Ekoludki”, przyniosły swoich pluszowych przyjaciół oraz zdjęcia swoich czworonożnych pupili, a także książki. Ten niepozorny piesek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Jego święto przypada w Dniu Ustawy o Ochronie Zwierząt.

,,BOMBA WITAMINOWA" W EKOLUDKACH

W poniedziałek 9 października w Miejskim Przedszkolu i Żłobku „Ekoludki” było smacznie, a przede wszystkim zdrowo! Starszaki z grupy 6 latki 3 „Pszczółki’’ na zajęciach własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę.

Dzień Bociana w Ekoludkach

31 maja swoje święto obchodził BOCIAN, największy, najpiękniejszy, najbardziej charakterystyczny ptak w naszym kraju i oczywiście zwiastun wiosny.

Przedszkolaki z grupy ''Pszczółek’’ oraz ''Motylków’' o bocianie wiedzą wszystko. Dlatego też, aby uhonorować bociana, postanowiły...

,,Ekoludki’’ z wizytą w Straży Pożarnej

Dzieci z obu grup 5-letnich - ,,Pszczółek’’ oraz ,,Motylków’’ z Miejskiego Przedszkola i Żłobka ,,Ekoludki’’ wybrały się na wycieczkę do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku.

Na miejscu zaprezentowany został sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie...

ARTYSTA - RZEŹBIARZ W EKOLUDKACH

Wychowanie przez sztukę ma na celu m.in. kształtowanie umiejętności wypowiadania się za pomocą różnych technik plastycznych, rozwijanie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno poprzez oddziaływanie na percepcję i ekspresję dziecka.

29 maja w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki...

,,Ekoludki'' w Krainie Emocji

W Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki ” dzieci z grupy 5 latki 3 ,,Pszczółki’’ uczestniczyły w zajęciach pt. „Poznajemy nasze emocje”. W trakcie zajęć przedszkolacy wyruszyli w magiczną podróż do ,,Krainy Emocji’’, gdzie miały możliwość poznać przeróżne stany emocjonalne: radość, złość, smutek, strach, niepokój, zaskoczenie, a także wiele wiele innych.

Konkurs wiedzy "Co o zdrowiu wiedzą przedszkolacy’’ w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki’’

Konkurs wiedzy miał na celu kształtowanie postaw prozdrowotnych i zdrowego stylu życia, nabywanie prozdrowotnych przyzwyczajeń i nawyków oraz integrację przedszkolaków.

Konkurs obejmował pytania z zakresu: dbania o czystość i higienę osobistą; zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej,...

Obchodzimy Dzień Kobiet w ,,Ekoludkach’’

I nastało to wspaniałe święto… ,,Dzień Kobiet’’- tych małych i tych dużych. Dnia 8 marca chłopcy z Miejskiego Przedszkola i Żłobka ,,Ekoludki’’ z grupy 5 latków: ,,Pszczółek’’ oraz ,,Motylków’’, przyszli do przedszkola bardzo elegancko ubrani, w krawatach i muchach pod szyją.

KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM – UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA W EKOLUDKACH

Na zewnątrz biało i mroźnie, ale 19 stycznia w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ‘’Ekoludki’’ było ciepło i serdecznie. Wszystko to za sprawą dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt z grupy 5 latki 3 ,,Pszczółki’’, aby wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »