środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Profil użytkownika Anna Jankowska

Wartościowe spotkanie w EKOLUDKACH

Kontakt z książką już od najmłodszych lat odgrywa nieocenioną rolę zarówno w rozwoju, jak i wychowaniu człowieka. Nie tylko wszechstronnie wpływa na rozwój intelektualny, ale także znakomicie rozwija wrażliwość u każdego młodego czytelnika i słuchacza.

DZIEŃ CZERWONY W EKOLUDKACH

14 luty w Miejskim Przedszkolu i Żłobku "EKOLUDKI" był nie tylko dniem Walentynek ale i „Dniem Czerwonym”. W tym dniu dzieci miały za zadanie przyjść ubrane na czerwono, bądź posiadać w swoim ubraniu chociaż jakiś element w tym kolorze . I tak też się stało - kolor czerwony zdominował stroje dzieci.

PRZEDSZKOLNE JASEŁKA W EKOLUDKACH

Okres Bożego Narodzenia jest czasem magicznym, czasem w którym pielęgnujemy tradycje z nim związane. Jedną z nich są przedstawienia jasełkowe, wprowadzające nas w nastrój zadumy i radości z okazji zbliżających się Świąt.

21 grudnia 2017 roku w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki’’...

MIKOŁAJKI W EKOLUDKACH

Właśnie 6 grudnia w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki” wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Nasze przedszkolaki z grup 6-letnich wyglądały jak małe elfy, a może raczej jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci były ubrane wyjątkowo – po prostu ,,mikołajkowo”.

,,DZIEŃ KUNDELKA" W EKOLUDKACH

25 października z okazji obchodów ,,Dnia Kundelka” dzieci z obu grup 6-letnich ,,Pszczółek” i ,,Motylków” z Miejskiego Przedszkola i Żłobka ,,Ekoludki”, przyniosły swoich pluszowych przyjaciół oraz zdjęcia swoich czworonożnych pupili, a także książki. Ten niepozorny piesek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Jego święto przypada w Dniu Ustawy o Ochronie Zwierząt.

,,BOMBA WITAMINOWA" W EKOLUDKACH

W poniedziałek 9 października w Miejskim Przedszkolu i Żłobku „Ekoludki” było smacznie, a przede wszystkim zdrowo! Starszaki z grupy 6 latki 3 „Pszczółki’’ na zajęciach własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę.

Dzień Bociana w Ekoludkach

31 maja swoje święto obchodził BOCIAN, największy, najpiękniejszy, najbardziej charakterystyczny ptak w naszym kraju i oczywiście zwiastun wiosny.

Przedszkolaki z grupy ''Pszczółek’’ oraz ''Motylków’' o bocianie wiedzą wszystko. Dlatego też, aby uhonorować bociana, postanowiły...

,,Ekoludki’’ z wizytą w Straży Pożarnej

Dzieci z obu grup 5-letnich - ,,Pszczółek’’ oraz ,,Motylków’’ z Miejskiego Przedszkola i Żłobka ,,Ekoludki’’ wybrały się na wycieczkę do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku.

Na miejscu zaprezentowany został sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie...

ARTYSTA - RZEŹBIARZ W EKOLUDKACH

Wychowanie przez sztukę ma na celu m.in. kształtowanie umiejętności wypowiadania się za pomocą różnych technik plastycznych, rozwijanie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno poprzez oddziaływanie na percepcję i ekspresję dziecka.

29 maja w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki...

,,Ekoludki'' w Krainie Emocji

W Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki ” dzieci z grupy 5 latki 3 ,,Pszczółki’’ uczestniczyły w zajęciach pt. „Poznajemy nasze emocje”. W trakcie zajęć przedszkolacy wyruszyli w magiczną podróż do ,,Krainy Emocji’’, gdzie miały możliwość poznać przeróżne stany emocjonalne: radość, złość, smutek, strach, niepokój, zaskoczenie, a także wiele wiele innych.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »