środa, 18 października 2017. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Profil użytkownika Anna Jankowska

,,BOMBA WITAMINOWA" W EKOLUDKACH

W poniedziałek 9 października w Miejskim Przedszkolu i Żłobku „Ekoludki” było smacznie, a przede wszystkim zdrowo! Starszaki z grupy 6 latki 3 „Pszczółki’’ na zajęciach własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę.

Dzień Bociana w Ekoludkach

31 maja swoje święto obchodził BOCIAN, największy, najpiękniejszy, najbardziej charakterystyczny ptak w naszym kraju i oczywiście zwiastun wiosny.

Przedszkolaki z grupy ''Pszczółek’’ oraz ''Motylków’' o bocianie wiedzą wszystko. Dlatego też, aby uhonorować bociana, postanowiły...

,,Ekoludki’’ z wizytą w Straży Pożarnej

Dzieci z obu grup 5-letnich - ,,Pszczółek’’ oraz ,,Motylków’’ z Miejskiego Przedszkola i Żłobka ,,Ekoludki’’ wybrały się na wycieczkę do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku.

Na miejscu zaprezentowany został sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie...

ARTYSTA - RZEŹBIARZ W EKOLUDKACH

Wychowanie przez sztukę ma na celu m.in. kształtowanie umiejętności wypowiadania się za pomocą różnych technik plastycznych, rozwijanie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno poprzez oddziaływanie na percepcję i ekspresję dziecka.

29 maja w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki...

,,Ekoludki'' w Krainie Emocji

W Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki ” dzieci z grupy 5 latki 3 ,,Pszczółki’’ uczestniczyły w zajęciach pt. „Poznajemy nasze emocje”. W trakcie zajęć przedszkolacy wyruszyli w magiczną podróż do ,,Krainy Emocji’’, gdzie miały możliwość poznać przeróżne stany emocjonalne: radość, złość, smutek, strach, niepokój, zaskoczenie, a także wiele wiele innych.

Konkurs wiedzy "Co o zdrowiu wiedzą przedszkolacy’’ w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki’’

Konkurs wiedzy miał na celu kształtowanie postaw prozdrowotnych i zdrowego stylu życia, nabywanie prozdrowotnych przyzwyczajeń i nawyków oraz integrację przedszkolaków.

Konkurs obejmował pytania z zakresu: dbania o czystość i higienę osobistą; zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej,...

Obchodzimy Dzień Kobiet w ,,Ekoludkach’’

I nastało to wspaniałe święto… ,,Dzień Kobiet’’- tych małych i tych dużych. Dnia 8 marca chłopcy z Miejskiego Przedszkola i Żłobka ,,Ekoludki’’ z grupy 5 latków: ,,Pszczółek’’ oraz ,,Motylków’’, przyszli do przedszkola bardzo elegancko ubrani, w krawatach i muchach pod szyją.

KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM – UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA W EKOLUDKACH

Na zewnątrz biało i mroźnie, ale 19 stycznia w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ‘’Ekoludki’’ było ciepło i serdecznie. Wszystko to za sprawą dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt z grupy 5 latki 3 ,,Pszczółki’’, aby wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka.

ROBIMY OWOCOWE SZASZŁYKI

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola i Żłobka ,,Ekoludki ‘’ w Ełku zajadały się własnoręcznie wykonanymi, kolorowymi, owocowymi szaszłykami. Uczyły się w ten sposób jeść smacznie i zdrowo. O tym, jak ważne dla naszego organizmu i zdrowia jest spożywanie owoców, wiedzą przedszkolaki z grupy 5 latki 3 - ,, Pszczółki’’.

EKOLUDKI MAŁYMI PATRIOTAMI

“Moja Ojczyzna – mój dom” – pod takim hasłem w czwartek 3 listopada w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki’’ przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 im. I Dywizji T. Kościuszki w Ełku, odbył się międzygrupowy ,,Quiz Patriotyczny’’.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »