Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Podziel się:

Podziel się:

MIKOŁAJKI W EKOLUDKACH

Właśnie 6 grudnia w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki” wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Nasze przedszkolaki z grup 6-letnich wyglądały jak małe elfy, a może raczej jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci były ubrane wyjątkowo – po prostu ,,mikołajkowo”.

Od rana w przedszkolu panowały gwar i radość. Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Świętego Mikołaja! Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki… to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. Wreszcie … JEST!! – PRAWDZIWY – ŚWIĘTY MIKOŁAJ! Dzieci z ogromną radością przywitały Św. Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Po złożonej wizycie Św. Mikołaj wszystkich obdarował prezentami i obiecał, że za rok na pewno odwiedzi przedszkolaków. W trakcie tego miłego spotkania, nie zabrakło piosenek oraz wspólnej zabawy z Mikołajem. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Następne odwiedziny dopiero za rok. Już nie możemy się ich doczekać!

Nauczycielki MPiŻ ,,Ekoludki’’
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Anna Jankowska oraz opublikowany na portalu Ełk: Mikołajki w Ekoludkach
Oceń artykuł:

(0)