Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Podziel się:

Podziel się:

Mistrzostwa Polski minisiatkówki dla UMKS MIKRO Ełk

Siatkarki MIKRO Ełk na Mistrzostwach Województwa minisiatkówki Kinder + Sport w Elblągu.

W dniu 09.06.2018 roku trzy drużyny UMKS MIKRO Ełk, walczyły w finałach mistrzostw województwa mini siatkówki Kinder + Sport w Elblągu (8 najlepszych zespołów wyłonionych z 5 turniejów kwalifikacyjnych)
W kategorii dwójek z drugiego miejsca wywalczyliśmy awans do finału Mistrzostw Polski w Zabrzu (1 i 2 miejsce awansowało do MP z województwa). Jesteśmy już teraz wśród 32 najlepszych zespołów z Polski!!! Drugi zespół zagrał swoje super zawody i zajął ostatecznie 4 miejsce. To ogromny postęp dziewcząt (zaczynały od 17 miejsca).
Do finałów województwa awansowały też nasze dziewczęta z rocznika 2006 - trójki. Dziewczęta zajęły 5 miejsce w województwie. Mało brakowało aby grać o medale dwa mecze przegrane minimalnie w tie brekach. Jest postęp, widać pracę na treningach. Ogromny postęp zrobiły dziewczyny (Justyna Zalewska trenuje dopiero od września). Gratulujemy Dziewczynom, rodzicom i trenerom - Piotr Sajnaga i Maciej Kosiorek za poświęcony czas i umiejętności trenerskie. Projekt dofinansowany został z budżetu Miasta Ełku.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przekop Tomasz oraz opublikowany na portalu Ełk: Mistrzostwa Polski minisiatkówki dla UMKS MIKRO Ełk
Oceń artykuł:

(0)