środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Podziel się:

Podziel się:

Siatkarki UMKS MIKRO Ełk zwiedziły Bałkany

Wypoczynek na Bałkanach połączony z turniejem piłki siatkowej grupy siatkarek UMKS MIKRO Ełk

W dniach 23-30.05.2018 27 dziewcząt z naszego klubu przebywało w miejscowości Prijedor w Bośni i Hercegowinie - część Serbska. K;ub nasz podpisał porozumienie o współpracy z zespołem z Serbii. Młode zawodniczki z Prijedor w październiku 2017 gościły w Ełku a w maju nasza grupa odwiedziła Bośnię.
W Prijedor spędziliśmy 3 dni. Zwiedziliśmy serbską szkołę, poznaliśmy obyczaje i kulturę panujące w Bośni i Hercegowinie. Zagraliśmy turniej piłki siatkowej z koleżankami z Serbii, Bośni oraz Chorwacji).
1.ŽOK,,Gradiška’'(RS-BiH)
2.OK,,Vožd Prijedor''(RS-BiH)
3.AkademiaSiatkówkiUmksMikro Ełk(POL)
4.EX YU Volley Beč (AUT)
5. OK,, Valpovka''(CRO)
6.OK,,Laktaši''(RS-BiH)
Z Bośni i Hercegowiny pojechaliśmy na 2 dni do Chorwacji - tam wypoczywaliśmy zażywając kąpieli w Adriatyku, zwiedzając piękne miasto Vodice. Po Chorwacji w drodze powrotnej do Ełku zatrzymaliśmy się na jedną noc w Wiedniu. Zwiedzanie i zabawa w parku rozrywki Prater to główny cel naszego pobytu w tym mieście. Wszyscy zadowoleni z nawiązanymi znajomościami wróciliśmy do Ełku. W roku 2019 planujemy kolejny wyjazd dla naszych siatkarek - mamy zaproszenia z Chorwacji oraz Austrii na turnieje. Przy okazji chcemy zwiedzić Włochy ( Wenecja ).
Projekt dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie oraz Urzędu Miasta w Ełku.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przekop Tomasz oraz opublikowany na portalu Ełk: Siatkarki UMKS MIKRO Ełk zwiedziły Bałkany
Oceń artykuł:

(0)