Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

XIV Memoriał Stanisława Przekopa

Ogólnopolski turniej piłki siatkowej dziewcząt upamiętniający pamięć trenera, wychowawcy wielu pokoleń ełczan.

Do historii przeszedł kolejny turniej piłki siatkowej dziewcząt, który rozgrywaliśmy przez dwa dni na hali SP2 w Ełku. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z województw Warmińsko Mazurskiego i Podlaskiego. Ełk reprezentowały dwa zespoły UMKS MIKRO. Zespół składający się z zawodniczek urodzonych w roku 2004 zajął drugie miejsce a rocznik 2005/2006 12 miejsce. Młodsze dziewczęta po raz pierwszy rozegrały zawody w szóstkach. Sprawdziliśmy w tym turnieju ustawienia oraz odporność na stres zawodniczek. Turniej odpowiedział nam nad czym należy pracować na treningach.
Podziękowania składam instytucjom, które dofinansowały wydarzenie: Urząd Marszałkowski w Olsztynie - kierownik delegatury Adam Dobkowski oraz Urzędowi Miasta Ełku - prezydent Tomasz Andrukiewicz i Artur Urbański. Szczególnie podziękowania kieruję do rodziców, którzy wiernie dopingowali swoje dzieci oraz pomagali organizacyjnie. Jesteście WSPANIALI.
Najlepsze zawodniczki w naszej drużynie:
Kolejność drużyn:
1. UKS Olimpik Mońki
2. UMKS MIKRO Ełk 2004 - Nikola Mościcka
3. UKS REKORD Zambrów
4.KS BAS Białystok
5.MKS Dobre Miasto
6.UKS OMEGA Mrągowo
7.SAS Sejny
8.UKS START Szepietowo
9.KS BAS Akademia Siatkówki
10.UKS OLIMP Bartoszyce 2
11.UKS OLIMP Bartoszyce 1
12. UMKS MIKRO Ełk 2005/2006 - Julia Murzyn
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przekop Tomasz oraz opublikowany na portalu Ełk: XIV Memoriał Stanisława Przekopa
Oceń artykuł:

(0)