Wtorek, 16 lipca 2019. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Podziel się:

Podziel się:

Jeśli w teatrze, to z ... rodzicami i upiorem

Wyjazdy do teatru w Szkole Podstawowej nr 1 w Ełku stały się tradycją.

Wyjazdy do teatru w Szkole Podstawowej nr 1 w Ełku stały się tradycją. Młodzież obejrzała w Białymstoku musical „Upiór w operze”. Dla większości uczniów kl. 2a gimnazjum i 7a podstawówki był to już 5. wyjazd w tym roku. Tym razem do teatru pojechało także 16 rodziców oraz kilkoro rodzeństwa drugoklasistów. Młodzież wybrała się z nauczycielami autokarem, rodzice – swoimi autami.
- Podczas antraktu spotykałam rodziców moich wychowanków. Mówili, że kupienie im biletów to był strzał w dziesiątkę. Musical niesamowicie się spodobał, rodzice prosili, by przy następnych wyjazdach również o nich pamiętać – cieszy się Małgorzata Pieńkowska, organizatorka wycieczki. Mamy już bilety na październik do Gdyni na „Wiedźmina”, ale tam pojadą tylko uczniowie, po prostu sprzedaż biletów trwała zaledwie godzinę, kupiłam tyle, ile się dało. Ale na „Wiedźminie” na pewno się nie skończy. Nasi uczniowie kochają teatr. Rodzicom na pewno też coś zaproponujemy.
- Spektakl zrobił na moich rodzicach takie wrażenie, że od razu po powrocie do domu za moją radą kupili bilety na „Pilotów” do Warszawy i „Ghosta” do Gdyni – zdradza Milena Makuch. – Ja to już widziałam, więc wiem, że są świetne.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: E.G. oraz opublikowany na portalu Ełk: Jeśli w teatrze, to z ... rodzicami i upiorem
Oceń artykuł:

(0)