środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Podziel się:

Podziel się:

1 Z 10, czyli Jedynka w Złotej Dziesiątce

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku (dawniej Gimnazjum nr 2) już tradycyjnie znalazła się w Złotej Dziesiątce najlepszych gimnazjów w województwie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku (dawniej Gimnazjum nr 2) już tradycyjnie znalazła się w Złotej Dziesiątce najlepszych gimnazjów w województwie, a wszystko dzięki 28 tytułom (16 laureatów i 12 finalistów), które zdobyli nasi uczniowie w konkursach przedmiotowych. Do tego należy dodać 3 tytuły laureata i 6 finalistów w kategorii podstawówek.
Najlepsi, gimnazjalistka Daria Łysenko (4 tytuły) i siódmoklasista Paweł Kadłubowski (2 tytuły) pod opieką polonistki Małgorzaty Pieńkowskiej (przygotowała 8 laureatów i 4 finalistów) 5 czerwca gościli w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Podczas uroczystej gali Daria w krótkim przemówieniu podziękowała nauczycielom oraz swym rodzicom, gdyż bez ich wsparcia nie byłyby możliwe jej sukcesy.
- Skoro Daria odważyła się zabrać głos, zrobiłam to również – relacjonuje Małgorzata Pieńkowska. - Wiem, że na sukces oprócz zdolności składa się praca i o tym wspomniałam. Mówiłam też o tym, że uczeń zdolny ma też swoje zwykłe życie, to nie tylko książki, to muzyka, czy jak u Darii – jazda konna i teatr.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: E.G. oraz opublikowany na portalu Ełk: 1 Z 10, czyli Jedynka w Złotej Dziesiątce
Oceń artykuł:

(0)