środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

VIII Międzyszkolny Konkurs "SUDOKU" w SP nr 2

21 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Ełku, VIII Międzyszkolny Konkurs "SUDOKU".

21 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Ełku, VIII Międzyszkolny Konkurs "SUDOKU". Udział w konkursie wzięło 36 uczniów klas IV-VI z ełckich podstawówek. Konkurs odbył się w ramach Programu "mPotęga" finansowanego przez mBank Polska, który zorientowany jest na popularyzację matematyki wśród młodych ludzi, ale również zainspirowanie nauczycieli do przezwyciężania schematów, rutyny i zachęcania uczniów do przygody z matematyką.
Celem VIII już edycji Konkursu Sudoku była popularyzacja łamigłówek, wśród młodzieży szkolnej, rozwijanie logicznego myślenia, kształtowanie postaw kreatywnego spędzania wolnego czasy oraz pogłębienie wiary w swoje możliwości.
Organizatorkami konkursu były p. Elżbieta Kłoczko, Aneta Kulesza, Anna Nalewajko, Edyta Zembrowska, Honorata Sadowska oraz Marta Zyskowska przy współpracy z Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Ełku.

W tym mejscu chcielibyśmy podziekować sponsorom za ufundowanie nagród:
Urząd Miasta Ełku
mBank Polska
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nayczycieli w Ełku
Tomasz Kłoczko - Radny Rady Miasta Ełku
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP nr 2 w Ełku oraz opublikowany na portalu Ełk: VIII Międzyszkolny Konkurs "SUDOKU" w SP nr 2
Oceń artykuł:

(0)