Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Podziel się:

Podziel się:

Ełcka DWÓJKA wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie Historycznym "Moja Mała Ojczyzna i Zakon Krzyżacki"

W dniu 28 października w Muzeum Historyczne w Ełku odbyło się rozdanie nagród w Wojewódzkim Konkursie Historycznym "Moja Mała Ojczyzna i Zakon Krzyżacki", który został zorganizowany z okazji 550. rocznicy podpisania II Pokoju Toruńskiego.

W uroczystym spotkaniu wzięły udział uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku z klasy VI b: Amelia Kraszewska, Amelia Sulima i Agnieszka Urbanowicz, które otrzymały wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych. Uczennice pod opieką p. Anny Śniosek przygotowały prezentację multimedialną o dziejach Ełku podczas panowania Zakonu Krzyżackiego.

W konkursie została nagrodzona także p. Anna Śniosek, która przygotowała scenariusz lekcji pt." Moja Mała Ojczyzna i Zakon Krzyżacki". P. Anna Śniosek zajęła II miejsce.
Serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy konkursu: Warmińsko-Mazurski Urząd Marszałkowski, Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, Muzeum Historyczne w Ełku.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP nr 2 w Ełku oraz opublikowany na portalu Ełk: Ełcka DWÓJKA wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie Historycznym
Oceń artykuł:

(0)