Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Podziel się:

Podziel się:

Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku

08 czerwca 2017 roku odbył się w naszej szkole festyn rodzinny. Uczniowie, rodzice i nauczyciele kolejny raz mogli wspólnie bawić się i świętować. Tym razem cel był bardzo szlachetny, gdyż pieniądze zebrane podczas kiermaszu zostały przeznaczone na leczenie chłopca chorego na białaczkę – młodszego brata ucznia naszej szkoły. W festynie uczestniczyli również uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej nr 5, którzy zapraszali na kiełbaski z grilla. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji chorego ucznia SP 5.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 14.00. pokazem sztuk walki: judo i japońskiej narodowej walki sumo. Wszystkie klasy przygotowały stoiska z różnymi przekąskami oraz ręcznie wykonaną biżuterią. Goście mieli możliwość kupić i skosztować słodkości, które uczniowie przygotowali razem z rodzicami. Można było również skorzystać z oferty czytelniczej i nabyć ilustrowane książki dla najmłodszych oraz ciekawą literaturę dla dzieci i młodzieży. Chętnie odwiedzano stoiska, gdzie dzieci mogły wykonać wzory na twarzy. Młodsi uczniowie doskonale bawili się na pompowanych zjeżdżalniach. Niesamowitą radość sprawiły wszystkim występy na scenie: pokaz umiejętności tanecznych oraz wokalnych. Uczniowie skupiali uwagę pięknymi, kolorowymi strojami, zachwycali niezwykłym kunsztem tanecznym, wokalnym muzycznym i aktorskim.
Uczniowie byli zadowoleni ze wspólnej zabawy, której towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda.


Lidia Mieczkowska
SP 2 w Ełku
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP nr 2 w Ełku oraz opublikowany na portalu Ełk: Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku
Oceń artykuł:

(0)