Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

Tytuł Mistrza Województwa Warmińsko - Mazurskiego oraz trzy tytuły II wicemistrza w sporcie tanecznym w rękach tancerzy UKTS "DWÓJKA" - Ełk

Pracowity weekend za tancerzami Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „DWÓJKA” – Ełk. W dniach 16-17 grudnia 2017 r. wzięli oni udział w dwóch Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwach Województwa Warmińsko- Mazurskiego w Sporcie Tanecznym, które odbyły się w Olsztynku. Na Mistrzostwach Województwa nasz klub reprezentowały cztery pary taneczne. Jedna z nich, a dokładnie Cezary Chudziński i Diana Dołgoszej kategoria 16-18 lat wrócili z tytułem mistrza województwa w tańcach latynoamerykańskich oraz II wicemistrza w tańcach standardowych. Wspaniale spisały się nasze pozostałe trzy pary które tańczą w kategorii 14- 15 lat. Dwie z nich wróciły z Mistrzostw z tytułem II wicemistrza, a byli to Michał Grygoruk i Magdalena Zawadzka w tańcach latynoamerykańskich oraz Jakub Chudziński i Katarzyna Zubrzycka w tańcach standardowych. Piąte miejsce w obu stylach zajęli Oskar Zapolski i Aniela Rogińska.

W tym samym czasie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Olsztynka. W kategorii pow. 15 B Cezary Chudziński i Diana Dołgoszej zajęli 4 miejsce w obu stylach tanecznych.

Po pracowitej sobocie przyszedł czas na niedzielę i udział w Mikołajkowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Augustowa.
Nasz klub reprezentowało 10 par, które uplasowały się na miejscach:
Kategoria 8-9 lat
I miejce
Adam Kukowski i Maja Rymarowicz
Daniel Doroba- Nikola Majder
Kategoria 10-11 lat
I miejsce
Piotr Kulenko i Wiktoria Borawska
II miejsce
Jakub Żukowski i Hanna Staszkun
Kategoria 12-13 G
II miejsce Norbert Jaczyński i Gabriela Ciborowska
Kategoria 12-13 F
V miejsce Kacper Eustachiewicz i Pola Kopiczko
Kategoria 14-15 E
IV miejsce Oskar Zapolski i Aniela Rogińska
Kategoria 14-15 D ST
IV miejsce Jakub Chudziński i Katarzyna Zubrzycka
VII miejsce Michał Grygoruk i Magdalena Zawadzka
Kategoria 14-15 D LA
III miejsce Jakub Chudziński i Katarzyna Zubrzycka
V miejsce Michał Grygoruk i Magdalena Zawadzka
Kategoria pow. 15 B
Cezary Chudziński i Diana Dołgoszej
IV miejsce w ST
VI miejsce w LA

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.
UKTS "DWÓJKA" - Ełk
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP nr 2 w Ełku oraz opublikowany na portalu Ełk: Tancerzy UKTS "DWÓJKA" - Ełk Mistrzami Województwa!
Oceń artykuł:

(0)