Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Profil użytkownika Monika Cędrowska

Projekt „ Miejsce spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego”.

Jesteśmy w trakcie projektu pt. „ Miejsce spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego”. Dotację w wysokości 15 tyś. Zł. Pozyskało OSP ROŻYŃSK WIELKI na rzecz rozwoju gminy Prostki, natomiast Urząd Gminy dofinansował zadanie kwotą 5 tyś. Zł. Głównym celem projektu jest zagospodarowanie placu, przy przeznaczonym do remontu budynku „Centrum Kultury i Pożarnictwa w Rożyńsku Wielkim”, poprzez budowę drewnianej altany, która będzie pełniła funkcję „Amfiteatru wiejskiego”.

Dzień Matki w SP w Rożyńsku Wielkim

W kalendarzu Święto Matki, z życzeniami śpieszą dziatki. Ja Ci mamo dziś w podzięce, za Twe trudy daję serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty.

Dzień Matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Wszystkie dzieci duże i małe ślą swoim mamom najserdeczniejsze życzenia i podziękowania....

CHOINKA NOWOROCZNA - SP W ROŻYŃSKU WIELKIM

Tradycyjnie w pierwszych dniach stycznia w wielu środowiskach organizowane są Choinki Noworoczne. Jest to znakomita okazja powrotu do atmosfery świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, ale także możliwość wzajemnego złożenia sobie życzeń i oczywiście zabawy. Jest ona jedynym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń.