Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Matki w SP w Rożyńsku Wielkim

W kalendarzu Święto Matki, z życzeniami śpieszą dziatki. Ja Ci mamo dziś w podzięce, za Twe trudy daję serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty.

Dzień Matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Wszystkie dzieci duże i małe ślą swoim mamom najserdeczniejsze życzenia i podziękowania.
26.05.2017r. w szkole podstawowej w Rożyńsku Wielkim jak co roku w maju, również uczciliśmy ten dzień bardzo uroczyście. Swoje wokalne i recytatorskie umiejętności zaprezentowały kolejno uczniowie wszystkich klas z przedszkolakami na czele. Dzieci w odświętnych strojach poprzez recytację wierszy i popisy wokalne wyraziły swoją miłość i wdzięczność swoim mamom, za troski, trudy, poświęcenie oraz miłość matczyną nigdy nie zachwianą. Mamy były bardzo wzruszone i dumne z występów artystycznych swoich pociech. Następnie dzieci złożyły swoim mamom z serca płynące życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki, drobne podarki, kwiaty. Nie zabrakło też buziaków i czułych uścisków.
Spotkanie w miłej atmosferze kontynuowano przy kawie, herbacie oraz domowych wypiekach.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Monika Cędrowska oraz opublikowany na portalu Ełk: Dzień Matki w SP w Rożyńsku Wielkim
Oceń artykuł:

(0)