Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Podziel się:

Podziel się:

Początek wspólnych wyjazdów do kina ?

Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz. Benny Hill

19 stycznia 2018 roku grupa filmowa Fani kina i filmu z Prostek wybrała się razem ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy do Ełku, by tam w kinie Planet Cinema obejrzeć ten niesamowity film pt. "Cudowny chłopak".
Główny bohater filmu - August - to dowcipny, wrażliwy, inteligentny i rozpoczynający naukę w publicznej szkole 10-letni chłopak . Wyróżnia się w szkole i wzbudza zainteresowanie innych swoją wiedzą z zakresu przedmiotów ścisłych i nieco zdeformowaną twarzą, której wyraz zaskakuje i wpływa na relacje z rówieśnikami i innymi osobami. Otoczony jest jednak bardzo kochającą go rodziną.
Przedstawiona w filmie opowieść porusza wszystkich, dzieci i dorosłych, kobiety i mężczyzn, zmiękcza najbardziej zatwardziałe serca ludzkie.
Jak wyglądał w/w wyjazd do kina. Krótka relacja znajduje się na stronie
https://www.facebook.com/123326888333063/videos/144438262888592/
Czy obejrzany film pt. "Cudowny chłopak" stanie się dla Fanów kina i filmu oraz ich kolegów i koleżanek z klasy początkiem ich wspólnych wyjazdów do kina w najbliższej przyszłości ? Wkrótce się już o tym przekonamy.
Fani kina i filmu dziękują dyrekcji kina Planet Cinema w Ełku za dalsze wspieranie ich edukacji filmowej poprzez przyznawanie darmowych "wejściówek". Dziękują również obu kierowniczkom kina za ich życzliwość, pomoc i zaangażowanie.
Michałowska Krystyna - opiekun grupy filmowej Fani Kina i filmu, n-l ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Krystyna Michałowska oraz opublikowany na portalu Ełk: Początek wspólnych wyjazdów do kina ?
Oceń artykuł:

(0)