Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Podziel się:

Podziel się:

"Miłości jest tyle, że nie powinno jej nikomu zabraknąć"

Kiedy stracimy dopiero zaczynamy odczuwać stratę

Jest wiele rodzajów i odmian miłości. Najważniejszymi są: miłość matki do dziecka, miłość do ojczyzny i miłość do Boga. Wśród pozostałych znajduje się, min. miłość do zwierząt. Miłość cechuje bezinteresowność, oddanie i wrażliwość na los kogoś innego. Jest tam, gdzie panuje harmonia, gdzie są dobrzy ludzie i gdzie trwa wiara. Miłość może okazać się istotnym argumentem we wszelkiego rodzaju sporach i skuteczną bronią w walce fizycznej. Nie lekceważmy jej i nie zaprzepaszczajmy.
Dzisiaj - 29 kwietnia 2018 roku - członkowie grupy filmowej Fani kina i filmu, przybyli z Prostek do kina Planet Cinema w Ełku, aby obejrzeć film pt. "Piotruś Królik". Ta świetna komedia z gatunku animacji jest dowodem na to, że prawdziwa - szczera - miłość zwycięża i pokonuje spór o ziemię - ogród - oraz walkę o serce kobiety. Muzyka z elementami współczesnej sprawia, że dynamika filmu wzrasta i nie ma tu miejsca na przysłowiową nudę.
Grupie filmowej z Prostek towarzyszył rodzic. Dlaczego? zapytacie, Odpowiedź jest oczywista i prosta, bo ten film łączy pokolenia.
Ogromne podziękowania pod adresem Dyrekcji i Pani Kierownik kina Planet Cinema w Ełku za bezpłatny wstęp dla całej grupy na ten film.

Opiekun grupy filmowej Fani kina i filmu ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach - Michałowska Krystyna
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Krystyna Michałowska oraz opublikowany na portalu Ełk: "Miłości jest tyle, że nie powinno jej nikomu zabraknąć"
Oceń artykuł:

(0)