Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Podziel się:

Podziel się:

„Niczym music - hall na żywo”

„Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia.” Albert Camus

Ma się ochotę powiedzieć music – hall czyli widowisko będące połączeniem tańca, muzyki, śpiewu i gry aktorów. O czym jest mowa ? O II części filmu animowanego „Kraina Lodu” Walta Disneya.
Sala wypełniona niemal po brzegi. I o dziwo, więcej dorosłych, aniżeli dzieci. Co więc przyciągnęło tę dorosłą część publiczności, oczarowało ją i urzekło, jak i też dzieci ? Zapewne urocze i nierozłączne siostry Anna i Elsa, ciekawa i tajemnicza historia ich rodziców, magiczna i skrywająca wiele tajemnic puszcza, zakochany w Annie Kristoff i żartobliwy Olaf. Poza tym odpowiednie do każdej z sytuacji napięcie, wytonowany humor i ukryte mądrości życiowe.
Każdy – dorosły i dziecko – znajdzie w tym filmie coś, dzięki czemu przeżyje te 110 minut owładnięty jego magią i zostanie oderwany od codziennej rzeczywistości.
Jesteśmy zachwyceni obejrzanym filmem i mamy nadzieję na III część „Krainy Lodu” w podobnej – jak nie lepszej – tonacji.
Składamy wyrazy wdzięczności dyrekcji oraz kierownictwu kina Planet Cinema w Ełku za umożliwienie nam uczestnictwa w tak przepysznej uczcie filmowej.

Grupa filmowa - FANI KINA I FILMU


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Krystyna Michałowska
Oceń artykuł:

(0)