Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Podziel się:

Podziel się:

Przyjaźń jako wartość

„Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.” Św. Jan Bosko

W grudniu minionego roku, dzięki uprzejmości dyrekcji kina Planet Cinema w Ełku, mieliśmy przyjemność obejrzeć film pt. „Jumanji: Następny poziom”.
Jako jeden z wielu - powstałych w ostatnim czasie - filmów fantastyczno-przygodowych, zdecydowanie wyróżnia się i to za sprawą obecności dialogów typowych dla komedii oraz fantastycznej gry aktorów takich, jak Danny DeVito czy Kevin Hart. Wykorzystana w tym filmie technologia komputerowa daje możliwość pokazania widzowi Jumanji, świata pełnego egzotycznej roślinności oraz nieokiełznanych i niebezpiecznych zwierząt.
Dwie godziny lekkiego napięcia, odpowiedniej dawki humoru i odrobina fantazji oraz ... . Czas na refleksję dotyczącą relacji międzyludzkich.
Prawdziwa przyjaźń należy obecnie do rzadkości. Trudno jest znaleźć prawdziwego przyjaciela czy przyjaciół. Jak więc poradzić sobie samemu z przeciwnościami losu ? Nie da się, co pokazuje nam film.
Nie żyjemy wyłącznie dla siebie ale też i dla innych. I to z nimi powinniśmy przeżywać, zarówno chwile radości, jak i czas przepełniony smutkiem.

Grupa filmowa FANI KINA I FILMU
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Krystyna Michałowska
Oceń artykuł:

(0)