Czwartek, 1 października 2020. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

Podziel się:

Podziel się:

Być jak Ignacy 2020

"Prawdziwy patriotyzm nie tylko polega na tym, ażeby kochać jakąś idealną ojczyznę, ale - ażeby kochać, badać i pracować dla realnych składników tej ojczyzny, którymi są ziemia, społeczeństwo, ludzie i wszelkie ich bogactwa." Bolesław Prus

Przez około pół roku grupa uczniów z naszej szkoły – podobnie jak ponad tysiąc innych zespołów z całej Polski - systematycznie wykonywała zadania na zaliczenie każdego z czterech etapów tegorocznej edycji programu „Być jak Ignacy”. Na koniec zaprojektowała i wykonała pracę konkursową – bagażnik motocyklowy.
23 czerwca 2020 r. o godz. 10.00 na stronie programu „Być jak Ignacy” (linki poniżej) odbyła się uroczysta gala podczas której wręczono nagrody - tytuł Naukowej Szkoły Ignacego - dla 16 placówek i ogłoszono zdobywcę tytułu Szkoły Roku 2019.
Znaleźliśmy się co prawda jedynie w szóstce nominowanych do nagrody z województwa warmińsko-mazurskiego, możemy to jednak uznać za dość wysokie wyróżnienie w skali kraju. Mądrzejsi o nowe pomysły i doświadczenia powtórnie staniemy do rywalizacji z innymi zespołami w przyszłym roku szkolnym.
https://www.facebook.com/bycjakignacy/
https://www.facebook.com/bycjakignacy/videos/193892761980403/

Michałowska Krystyna - opiekun grupy naukowej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Krystyna Michałowska
Oceń artykuł:

(0)