Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Babci i Dziadka w Nowej Wsi Ełckiej.

100 lat dla Babci i Dziadka! Takie tradycyjne życzenia złożyli wnuczkowie z oddziału 0 a swoim Babciom i Dziadkom z okazji Ich święta.

Podczas uroczystości dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz wykonywały przygotowane przez siebie tańce . W drugiej części imprezy dzieci ofiarowały swoim Babciom i Dziadkom dyplomy „Najwspanialszego Dziadka i Babci” oraz kochające serduszka. Nie zbrakło także smacznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców dla wspaniałych Babć i Dziadków oraz ich wnuków. Uroczystość przygotowała p. Elżbieta Kołdys.
Ogromne podziękowania należą się rodzicom, którzy w szczególny sposób zadbali o to, aby cała uroczystość miała tak niepowtarzalny charakter.
Takie spotkania budują nie tylko więzi rodzinne, ale są okazją do zaprezentowania przez dzieci swoich talentów, a przede wszystkim okazania miłości.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP w Nowej Wsi Ełckiej oraz opublikowany na portalu Gmina Ełk: Dzień Babci i Dziadka w Nowej Wsi Ełckiej
Oceń artykuł:

(0)